Фудбалска репрезентација Србије

  1. да, нећемо младена из бијељине вратите нам џуниора

  2. Нигерија ће нас удесити са Мартинсом у нападу.

  3. a jeste vidli onaj marokanac što nosi brus

  4. нигеријци имају већу курчину, пиши 4:0

  5. Ma jok, aj smenimo lika koji se plasirao kao prvi u grupi i postavimo debitanta.

  6. Ovo je isto ko sa muslinom samo što nas nije usralo da pobjedimo, nema neke razlike

  7. толе лопов јер се кокеза лопове не римује

  8. Da se igralo 500 minuta ne bi gola dali

  9. ево ови на ртсу кажу да нам је пораз дошао у правом тренутку, дакле мароко нам је афродизијак за свјетско.

  10. @kasof useravanje ne postoji. Postoji samo pobedjivanje i srpsko “bolji smo bili al jbg izgubili”, lol pa ako si izgubio onda ono kao nisi bolji i to

  11. Hahahahahahaha sad me podseti zapata
    Jel se sećate 2010 kad smo dobili švabiju pa na onoj emisiji na RTS stalno vrteli onaj dokumentarac kao mi uvek pobeđivali jače i sve i uglavnom u jednom trenutku se kao otvara rečnik i hajlajtuje se reč inat

  12. Može neko naći to molim vas

  13. Uh kad se sjetim te protiv svaba
    2/2 na nas singlirali ekipno
    Pilo se cijelu noc :D

  14. radomir antić prevarant

  15. Pseto pod useravanjem msm da igramo bezidejno i čekamo nešto da se desi, nekad nas usere da damo gol nekad ne
    Kao partizan u le

  16. Hahahahahahaha sad me podseti zapata
    Jel se sećate 2010 kad smo dobili švabiju pa na onoj emisiji na RTS stalno vrteli onaj dokumentarac kao mi uvek pobeđivali jače i sve i uglavnom u jednom trenutku se kao otvara rečnik i hajlajtuje se reč inat

    Ahahha kolko jako

  17. Pa da al ako nam je plan da igramo bezidejno i da se nesto desi pa damo gol onda nije useravanje nego plan, vidis kakav master plan

  18. Strategija zvana faktor sreće, nemamo čak ni spremne igrače da završe eventualne kontre, šanse iz igre- nula, uigranost, timski duh- nula, preloše
    Eventualno ćemo izvući remi sa repstacijom nove albanije, Brazil nas bije 4:0, Kostarika gol ili dva manje

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.