Фудбалска репрезентација Србије

  1. не бих ја ишао у тај катар духови мртвих радника лебде над стадионом биће белаја
    а и гомила балија из рат по босни су тамо сиг

  2. Ne postoji objektivan scenarij u kome se mi kvalifikujemo za svecko braćo. Da bismo išli direktno mora pobeda sutra znači to otpiši, iz baraža izlaze 3 repke od 12, znači 25% šanse, СЛИМ ПИКИНЗ što bi se reklo

  3. Realno ne želimo još jedno leto sa degenericnim reklamama tipa pukni zoro pijem jelen pivo ispušili smo u grupi.

  4. Nikad ništa neće dosegne nivo krindža ko 2010. i crveno je boja ljubavi

    https://www.youtube.com/watch?v=knq3yyZzd_g

    Oćeš ti splavarima da usadiš taj rokendrol buntovnički duh na silu al ne ide braćala, na kraju ispadne ova abominacija

  5. али жигарин упад ЦРВЕНооООо Хеј ми те ВолиМоооо

  6. Kakav uzas potisnuo sam te scene. Megauzas

  7. kao mali jeo pashtetu i virshle
    ko misli da gubimo mozhe da ga sishlje
    srbija je mala ali mnogo smrdi
    ronaldo je R9 a CR7 kurac tvrdi
    ova govna ovde nemaju tri chuke
    od srbina je i sam dzizus digo ruke
    jebu ga u glavu a on patku drvi
    portugalski cigani postizu gol prvi
    a onda nas mitar izvadi budalu
    vlahovic u neverici hvata se za glavu
    uzme on da jebe ronalda u dupe
    smeker piksi srecan sav smesi se sa klupe

  8. Geynaldo je pukao kao igrač, jedino je još u repki za respekt.

  9. čiča morada
    baca ljutite rime
    od kurca strada

  10. Jao gle Krasića :D E što se tiče Krasića, moram da se osvrnem na nešto interno :

  11. Navučem Krasića u jednom trenutku 2014. da dolazi u jedan od onih koncept bar skupih čudovišta gde sam tada radio (znao ga od ranije iz jednog drugog noćnog kluba), i ovaj se navadi tu da jede. Aj što on, nego krenu sa njim da dolaze redovno i Zoran Tošić, Medojević, koliko se sećam Kostić i mislim ponekad i Lane Jovanović, oni su valda kumovi. Nebitno. U jednom trenutku, sedi 5 fudbalera u bašti i arče pare; ispred njih, vetar obori suncobran i ovaj se prevrne na travu (srećom, jer da je pao na goste pokosio bi 8 stolova, jedan od onih čuda sa debelim gvozdenim nosačem što se račva i drži dva suncobrana). Ne znam da li bi neko nastradao ali težih povreda bi bilo neminovno. Stojim i gledam šta se dogadja, Krasić i ekipa zinuli, skontali da sede ispod istog takvog i krenuli da blenu u mene, bez reči - u fazonu sklapaj ovo govno, adonvonadaj.

  12. Nego u 200 dinara da će Daniele Orsato sutra otprilike u ovo vreme prestrogo reagovati i dodeliti drugi žuti.

  13. Nemam ta iskustva al imam album ko klinja sa svim reprezentativcima 97e.Trenirali na vosinom stadionu a mi klinci pratili trening sakupljali lopte. Bili vosini pioniri.

    Secam se savićevića, šetao debil okolo bio povređen.

    Cara:može jedna slika izvinite
    Bog:a viiii, samo bi se slikali
    Cara: ne slikamo se mi sa svakim
    Bog: eeee ta ti je dobra.

    I danas ga čujem u ušima.

  14. дај ту слику да је видимо

  15. Jbg moram skeniram dole mi je.
    Imam i sa govedaricom pixijem mijatom djorovicem kraljem itd

    Secam se jedino miha i Sava glava nisu bili friendly, odjebali nas sve.
    Govedarica bio u fazonu kao necu da se slikam mi se skenjali a on jeo govna zajebavao nas pa se slikao. Smešno ali bio je najkulji.

  16. јако лепе успомене за једном младића нема шта

  17. Jeste, bili smo na više treninga repke.

    Sakupljali lopte i na prvoligaskim tekmama, onda na poluvremenu se skupimo na centru i igramo cica mace na punom stadionu.

    Posle dodjes kuci i gledas hajlajte da vidiš sebe pored terena. Male nubare

  18. много је жесток трип кате гледа 150 људи на локалном турниру у малом фудбалу а камоли пун стадио јежим се сад

  19. Bio je do jaja trip, igras fudbal i imas dodira sa bogovima.

    Mada najdraža fotka mi je sa Stankelom kada smo pobegli iz skole a Zvezda imala prijateljsku sa Kabelom.

    Secam se imao sam kapa dres zvezdin beobanka, otišli na tekmu, preskočili ogradu i uleteli do tima na zagrevanju. Uspeli da se ufotkamo da jevricem gosom, bratislavom zivkovicem i Stankelom. Onda su nas rasterali.

  20. Ako zaustavimo geynalda imamo sanse.
    Kako zaustaviti Kristinu?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.