Фудбалска репрезентација Србије

  1. Бард Жива је то елаборирао одавно
    испровоцирај га нека селектор улети на терен да га роналдо шутне пикси падне и ето ти црвена карта за роналда

  2. Kezman je to pokušavao kao rezerva al ispalo šelo hahahah

  3. Jbt na toj fotki je piksi mateus propo

  4. Ma mož ti da zaustaviš kristinu vrlo lagano on ionako više ništa ne radi na terenu, samo stoji tamo gde treba da bude i koristi svaku priliku maestralno. Pa ove naše panjine od štopera su uspele Halanda da stave u džep u onoj tekmi sa Norvežanima, a on je mnogo grđa zverina od trenutnog penalda. Problem je da se zaustave Bernardo Silva, Bruno Fernandeš i ostala ciganija koja ga hrani loptama, a strepim da će i ovaj Leao iz Milana da nam pravi decu ako bude dobio šansu da igra. Biće promaja sigurno tu ispred našeg šesnesterca i na bokovima svakako, Mendeš i Kanselo su sjajni spoljni igrači, a Kostić (ako bude igrao mada mislim da vuče neku povredu) i Radonjić (jer Lazović definitivno ne igra), nisu baš defanzivno obdareni wingbekovi.

  5. Iz tvog posta se oseća da Portugal zapravo ima tim. Ne igraju slučajan fudbal.

  6. једна реч је сигурна за сутрашњи меч
    чекалица

  7. много сам узбуђен због сутра тешко ћу спавати вечерас видим ја

  8. Sto je reko Melk.
    Svi se nadamo pobedi. Volimo fudbal najvažniji nam je taj skor.

    Fudbal ili ništa. Jebo 5 nba mvp evrope jebo tenis daj fudbala

  9. ја да сам прецедник дао би 3 милке за пролаз јнт одлазак на свецко даје савезу 15 милки фазон

  10. Kakav je influence tenisa ili odbojke vs fudbal na averidz srba

    Odnos vinjak vs jelen lemon pivo

  11. па небитни спортови зна се шта је прво, али лепо је товарити усташе у баскету и гледати их на крају меча са спермом на лицу

  12. Nije tako. To je dvolicnost klasična.

    Ne budi nubara

  13. Averidz kroat isto misli za fudbal ali ne spori najbitniji sport....

  14. Koliko su sretni kravate mamu jebali

  15. jel moze neko ko poznaje noviju istoriju srbalja bolje od mene da mi objasni kako tacno smo mi izgubili rat od ovih

  16. Jednostavno, kolko god su oni jadni kilavi bedni, mi smo to pa na kub.

  17. Где је пренос србије?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.