Фудбалска репрезентација Србије

  1. Нова с нова спорт јбт ови једни преносе рагби гледам шта је ово

  2. Bloody Djeelas and that cunt Sholack

  3. Uspeo preko kodija da se uključim na djilastv

  4. Imam eon preko mts mreže nemoz se gleda, jel zna neko neki dobar vpn free da radi isprobao sam 10 svi su govno

  5. Evo baguje na kodiju sad ce svi da strimuju

  6. krezuboj srbiji koje sam i ja deo evo prikladan link:
    http://hockeyweb.site/daily/news/port14/?sport=soccer

  7. јебем ли вам мајку у пичку

  8. Bar sasekli svaku nadu odma na brzaka bolje tako

  9. Bice to vise od poraza. Odvalice ih tako da sledece tri utakmice nece moci da se sastave

  10. Bio je faul kradja

  11. MOGAO JE VUCIC DA OBECA I TRISTO MILIONA HAHAHHAHA

  12. Pederski je sto im je obećao pare samo ako pobede

  13. Bar da prvi gol bio Ronaldov, ovako računam -2

  14. Шта је ово у пичку материну

  15. Uvek je suocavanje sa istinom bio jedan gorak i bolan momenat. Ukoliko nam je prethodni izbor bio da zivimo u lazima, naravno. Ista ta napredna realnost u fudbalu koja se plasira narodu, vazi i za politiku. Ekonomska sila, demokratska drzava, slobodni mediji i tako dalje. Znak jednakosti dzvezda sampion evropska tradicija pehari i titule

  16. AJMO CIGANI JEBITE NAPREDNA GOWNA

  17. Ali ako Ronaldo ubaci jedan esenes represtaciji, to ce biti za pamcenje

  18. Kreće u drugom poluvremenu da radi čuveni srpski inat.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.