Фудбалска репрезентација Србије

  1. Sve dok konobari konob...ovaj treniraju nasu repku...nema vajde

  2. Dokle smo došli jebote ni jebene kiprane nismo dobili

    Da si ti meni živ i zdrav, nas je Estonija, EEEEJ, ESTONIJA! tukla na sred Marakane 3-1, pa ti vidi. Ovo je bre uspeh.

  3. Pa sobzirom ko nam je tad bio selektor nije ništa čudno
    Al jebote kipar bi trebali da dobijemo bez trenera i sa igračem manje ovo je tuga od reprezentacije a pričaju o nekom brazilu.Ako mi odemo u brazil treba zabraniti fudbal jer je postao suviše loš

  4. Mi igramo sa kiprom, Jermenijom, Bosna sa Brazilom. Kad će nas banovati iz fudbala?

  5. Kako igra onaj Ignjovski jebte.. POKIDAO!!!

    Gledo sam danas utakmicu, većinom je klinčadija igrala i svi ti momci imaju sjajan potencijal i zajedno sa ovim matorim (Kuzma, Bane, Kolarov..) bi napravila sjajnu MOMČAD..
    Ipak su momci prvi put na okupu i tek se pravi ekipa. Glupo bi bilo da ekipa koja se uigrava igra protiv Njemačke i da im ovi nabiju kompleks sa 5 komada..
    Al sve to pada u vodu kad znamo svi da će ovaj nesrećnik da vodi reprezentaciju jer je najjeftiniji..

  6. Kad će nas banovati iz fudbala?

    Kad Stićko postane preCednik UEFE

  7. Sanjao sam da smo pukli 8:1

  8. лоло значи играм 7+

  9. Nači možda 2-1 za Špance ako ne bude neriješeno.

  10. Posto je prijateljska mislim da nece biti vise od 4 razlike.

  11. Hehe, optimisticno

  12. Kapiram da nece imati toliki motiv da nas operu zesce, a mozda je i remi dogovoren sa nasim savezom zbog promocije novog selektora. Ne znam, stvarno ne znam sta ce biti.

  13. Šo bi rekli grobari JA VERUJEM!!!

  14. Ужелео сам се репрезентације, једва чекам да их гледам, ужелео сам се дебакла и нервозе лоло
    Миха смислио неку формацију ултранестандардну за нас, коју нисмо играли питај курац од кад ако и икад
    3-4-2-1 са три скроз позади, са Коларом више напред што је до јаја и појачаним везним, и два полушпица и шпицем, видећемо...

  15. Е, чуо сам да ћемо да играмо у формацији као Наполи. Нешто као 3-4-2-1, што би требало да изгледа овако:

    --------------------Бркић-----------------------

    -------Ивановић-Суботић-Луковић----------
    Баста----------------------------------Коларов
    ---------Матић---------------Љајић-----------
    Јанковић------------------------------Тошић
    --------------------Лекић-----------------------

    Сем што рецимо уместо Матића може да улети Раћа Петровић, уместо Јанковића или Тошића може Лазовић, Марковић уместо Лекића, и уместо Луковића може Бишевац нпр.

  16. само Марковић је повређен јел?
    ЕДИТ:
    и да, играће Душко уместо Луковића и Тадић на Тошићевом месту, а на голу Кахриман, и играће Ђуричић и Љајић поушпицеве

  17. Аха, још га држи онај шамар...

  18. Ево ко ће играти
    Igraćemo u formaciji 3-4-2-1 u sledećem sastavu: Kahriman, Ivanović, Subotić, D. Tošić, Radovanović, Ignjovski, Basta, Kolarov, Ljajić, Đuričić, Lekić - poručio je Mihajlović.
    допада ми се ова нова формација, мислим да нам лежи

  19. Zanimljiva formacija, kao napoli i udineze sto furaju. Svidja mi se.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.