Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Бебане у графит или ће остати дијамант, треће нема.

  2. Kako se zvao egipatski vladar, protivnik Ričarda Lavljeg Srca za vreme Krstaških ratova?

  3. Ипак има треће.... јебига.

  4. Pa koju pećnicu, neku super-hiper-ultra-mega ili običnu, kuhinjsku?

  5. Ostaće dijamant, majku mu.

  6. Па тад је Египат био под оним балијама. Можда Саладин или тако неки паладин.

  7. Kako se zvao egipatski vladar, protivnik Ričarda Lavljeg Srca za vreme Krstaških ratova?

    Салахадин.

  8. Па тад је Египат био под оним балијама. Можда Саладин или тако неки паладин.

    hahaha... ovo je bilo brzo! :)

  9. Cuo sam negde sad ne znam kolko je tacno...Ako se stavi na stvarno veliku temperaturu dijamant ce se pretvoriti u oblak ugljenika...ispariti...

  10. Kako je umro Bob Marli?

  11. Udri Hačaturijane!

  12. Od infekcije nožnog palca.

  13. Па капирам да је једино могуће да му је противник владар Египта уколико је он владар и Сирије и ових осталих срања, па рекох да лупим.

    Ко је '68 обрадио песму Хелп од Битлса?

  14. Од смрти.

    Od cega se u staroj grckoj i tim kurcevima pravila ona maskara za oci??I za muske i za zenske..

  15. Од смрти.

    Malo preciznije :D

  16. Заправо, није умро од инфекције ножног палца, већ од меланома, илити рака коже.

  17. Заправо, није умро од инфекције ножног палца, већ од меланома, илити рака коже.

    Correct.

  18. Марли је умро од последица рањавања колико се сећам, јер је одбијао лекарску помоћ а одржао је концерт врло брзо након те пуцњаве у којима су погинули неки његови ближњи, а он био рањен.

    ЕДИТ:Да не бришем, лоше се сећам. Хајд' лако је ово питање у вези Битлса и те друге групе.

  19. Ja imam neku infekciju na noznom palcuu :S a to je ipak samo uraso okat u meso :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.