Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Ко је '68 обрадио песму Хелп од Битлса?

    Дип Парпл!

  2. Цепај Ворнеру, ово иде брзо! :)

  3. Који џез музичар је беатификован од стране aфричке православне цркве?

  4. Kako je umro Bob Marli?

    Od raka. Ležo na plaži golišav, ladio jaja u plićaku, kad eto ti ga rak! I cap za muda! Na licu mesta mrtav!

  5. Ko je poslednji potomak Avramovog plemena? Bar po bibliji????

  6. Џон Колтрејн?

  7. Колтрејн, јест.

  8. Како сам га убо, не верујем! Рекох сад ћу да кажем Колтрејн или Сачмо, па куд пукло.

    Хајд' кад смо код музике...

    Како је се називао састав Џона Ленона за време кога је снимљена песма Имеџин?

  9. Ko je poslednji potomak Avramovog plemena? Bar po bibliji????

    kaizen?

  10. Ајд' да помогнем. Рецимо да је то био квази бенд који је поред њега сачињавала проклета Јоко Оно.

  11. Последњи потомак Аврамовог племена? 'С ти луд децхко?

  12. Nije fora pitanje, po njemu je dobila naziv jedna religija.

  13. Последњи потомак Аврамовог племена нека буде Мојсије, мада не знам зашто то говорим.

    ЕДИТ: Мартин Лутер? гегеге

  14. По Библији, Аврамови потомци и даље живе, а то су Жиди. Лупаш глупости.

  15. Хајд' поновићу питање.

    Како је се називао састав Џона Ленона за време кога је снимљена песма Имеџин?

    http://www.youtube.com/watch?v=-b7qaSxuZUg

  16. Hajle Selasije, zajebao sam pitanje, Davidov, preko kraljice od Hebe koja se venčala sa nekim njegovim predakom itd.

  17. Састав се звао "Џон Леннон"?

  18. Не, већ је ту написано тако. Не веруј Јутјубу, бар теби то не морам да говорим очигледно си начитан до даске.

  19. Idi kući

    Opušćeno, pitanje je bilo dobro zamišljeno. Ako ne znaš ko je Hajle Selasije predlažem da malo guglaš. Onda ćeš da nađeš da je on u Rastafarijanskoj crkvi bio prorok, to su oni sa dredovima što vare i slušaju Bob Marlija da uprostim.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.