Harikiri moderatora

  1. Не могу да верујем да сте бановали Немџија. Делује ко тотално кул тип.

    А и личи мало на Лерија из Великог Лебовског.

  2. Ко год да је обрисао ону дефиницију, фала му ко брату.
    Мало ми је фалило да зарадим десетоднбевни бан. Једна сам се суздржао

  3. nije problem sto ste obrisali onu definiciju al ste mi obrisali jos 4 pa bi hteo da zahvalim modu koji je to uradio i da ga podsetim da neki spemuju stalno a ovo je bio prvi spem od mene al nema veze i da podsetim blak hola da je i on svojevremeno spemovo sa definicijom vnugo u raznim padezima i da ga pitam jel i sebi briso definicije

  4. Velika kritika za mod tim od mene.
    http://vukajlija.com/prepnuti-se/186683
    Nadležni serator, pardon moderator neka pogleda šta piše gore ispod naziva Vukajlija.
    Naveo sam ruralni sleng, a to je procenjeno kao nekvalitetno.
    Čak i da je definicija u minusu ovo je SLENG.
    Primećujem da se mnoge definicije ne brišu iako nemaju ni blage veze sa slengom.
    Sve ređe sam ovde, ali ako ovako nastavite zamoliću kaizena da mi izbriše i nalog isbih 1283 definicija koje sam postavio ovde.
    Nešto ovdde debelo nije u redu.

  5. Šta li je onaj šmrkao kad je otvorio ovu temu, da mi je znati.

  6. стиропор

  7. Neso, definiciju sam obrisao zato sto je nekvalitetna, tj trivijalna, neduhovita, nekreativna, neinformativna... dovoljno si dugo na sajtu da znas to. Ovo je moja procena, definicija mi je izgledala kao usiljen pokusaj da budes duhovit (neuspesan na zalost).
    Samo zato sto je sleng, ne znaci da je zakonom zasticena vrsta, valjda znas to, bio si moderator.

    A mislim da si malo ozbiljniji covek od toga da nekoga nazivas seratorom zato sto ti je obrisao nesto na nekom sajtu. Nisi bre srednjoskolac, trebao bi da si iole ozbiljan covek, a ovaj komentar ko da je pisao Nesa iz treceg tri.

  8. Moja najnovija kritika:

    Naime, moram da primetim da moderator mali prst najviše radi svoj posao ovde, nekako mi se čini da ga najviše ima u smeni, pa zato ga neki ljudi nekako ni krivog, ni dužnog i ne gotive.
    Opet neko moje lično mišljenje. Nek nastavi svoj posao, a ostali moderatori nek mu pripomognu intenzivnije, da ne bi se celo drvlje, koje sam i ja bacao sruči samo po njemu.

  9. potpuno si u pravu.

  10. mali prst i black hole. a za njima i džimi. korleone, surovi i celt su u poslednje vreme aktivniji. tu su negde i nožana i ivana... ostali kanda malko spavaju...

  11. potpuno nisi u pravu :)

  12. Jbg, to je to...ma biće bolje, uključiće se svi podjednako :)

  13. surovi, ja sam žensko, plavuša sam, imam velike grudi (da ne kažem sise), prema tome - ja sam uvek u pravu! ;)))

    šalu na stranu, ja govorim samo o "vidljivoj" prisutnosti moderatora. ne znam ja šta vi sve radite što mi ne možemo da vidimo... (tipa brisanje loših defki i postera...) :)

  14. ne sviđa mi se što mnogo banuju.

  15. da sam na tvom mestu, ja bih ih banovala zbog preteranog banovanja! :P ;)))

  16. meni se ne sviđa što neće da zakupe neki prostor pa da svi donesemo neko piće i uroljamo se ko dupeta.

  17. Јест, Хавио, па да ме одрукаш Газди.

  18. će zovemo i Gazdu...voli da popije..čivas...

  19. evo ovako ipak...

    kritikujem blekhola zbog:

    ovoga:
    Šta je smešno, koji kurac? Aj mrš odavde, da ne pustim sebe na tebe!

    ovoga:
    Izbrišem mu poster i on reši da se sveti tako što mi lupi 100 minusa bez čitanja. OndaK mu kažem da to nije lepo, metnem nalepnicu "hejter", i on mi doda još 220 minusa.

    Beše 7 dana za hejt pod nalepnicom? Retorsko pitanje, naravno.

    a sve zbog ovoga:
    Ovo je, ustvari, jako nekvalitetan poster. Ovde su ljudi ocenjivali sliku, a ne tvoju krativnost. Ide na groblje, moraš mnogo više da se potrudiš. (na poster sa zilijon pluseva i 25 omiljenih)

    i još ovo:
    Boli nas kurac za Evu Ras i za postere o nečijim socijlnim problemima. Pravac forum pa tamo rasprava

    bre pravis hejtera od coveka ni krivog ni dužnog, napravio decko poster, lepo ga krenulo i odma ga saseces u korenu, kladim se da si mu sjebao veče i da je popizdeo na sajt umesto samo na tebe!

    Dakle kritika zbog bahatosti i prepotentnosti...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.