Спортски квиз

  1. A da izvin'te. Koji je naš rukometni klub osvojio evropsko takmičenje 2001?

  2. Znam da je Jugović iz Kaća ili možda Crvenka osvojila neki levi IHF..kup ...tako nešto A? Jesam ubo?

  3. Ubo si, Jugović je.

  4. Zvezda je izbacila Bajern u polufinalu Kupa šampiona 1991. Koga je izbacio Olimpik iz Marseja ?

  5. hahaha. Bas sam pre neki dan pricao sa caletom o tome. Spartak moskvu. (3:1, 2:1)

  6. Jeste, Spartak iz Moskve. Idemo dalje Master...

  7. Koji igrac je dao najvise golova na jednoj utakmici na gostovanju u Ligi Sapiona? (4 komada, cini mi se i da su pobedili 0:4, ali nisam sasvim siguran)

  8. Дадо Пршо?

  9. Raul mozda?

    Mescini da je Mesi dao isto nesto mnogo, mozda i petardu sad Leverkuzenu, ali mozda nije bilo u gostima.

  10. Dao je Mesi petardu, jeste, ali kuci.

  11. Мислим да јесте Шевченко, неким Турцима.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.