Спортски квиз

  1. Веверице прочитај моје образложење. Није ни једно ни друго. :) Најбоље да замениш питање...

  2. U jednu ruku se slažem sa vette_zr1, ali u drugu... ipak je ovo kviz, veverica je hteo da nadmudri sve ovde trik pitanjem, ali je bitno da smo se razumeli. Što se mene tiče, rado ću Vette-u prepustiti da postavi pitanje :) A ako ti Vette ne želiš, onda Veverice rokaj ponovo. :)

  3. Ма Веверица нека рока, ја само бацих поглед и уочих неправилност па, велим, да исправим исту, јер стварно су незгодна та шпанска презимена и уопште није тешко да неко пермутује једно од шпанских презимена са средњим именом. Само изнесох објашњење јер игром случаја сам то прочавао због једног пројекта који сам радио. Шпанци уствари својој деци ретко дају средње име у правом смислу речи (нпр. као Американци). За средње име узимају, као што је и код нас случај, име једног од родитеља, значи тачан одговор би вероватно био име Рауловог оца/мајке, а то не верујем да неко зна :). Веверице изволи питај поново. :)

  4. vette_zr1 Ма ја ово поставих чисто да не стоји без питања, знам за те компликације, него чисто да убацим мало зајебанције у квиз. :) Ај овако:
    Ко је најмлађи дебитант у историји ФК Црвена Звезда?

  5. Koji je najskuplje placeni fudbaler, ako bi ga placali po kilama?

  6. Јан Колер? Он је газио стотку док је играо.

  7. Ne. Nisi razumeo. Najskuplje placeni fudbaler, kada bi ga platili "na kilo".
    Znaci, sto manje ima kila, za iste pare, skuplji je na kilo :)

  8. А, онда вероватно Силва. Јебем ли га. :Д

  9. Mocno pitanje. Recimo da nije Aguero?

  10. Mocno, negokako :)
    Nije Aguero.

  11. Па ваљда Меси.

    ЕДИТ: Је л' се мисли на плату или на трансфер?

  12. Da nije Dario Konka iz Fluminensea u onaj kineski budzovanski tim?

  13. Mada moze biti i Ronaldo, sta je on, malo vise nego dzak cementa!

  14. Nije nijedan. Nije ni Mesi, misli se na transfer.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.