Спортски квиз

  1. Pa oni se tamo nin-stop vozaju, šta znam, recimo karting?

  2. Није ни картинг.

  3. Чини ми се да је онај дрег рејсинг, не знам како се зове и да ли има назив по нашки. Оно кад се две будале тркају на правцу са оним набуџеним колима, па ко први девојци, сам у њу упада.

  4. Тачно, пиши даље.

  5. У ком спорту и по чему је у бившој Југославији, а и касније био познат Велибор Џаровски?

  6. Dece mi moje, većeg malvezatora od Džare nismo imali.

  7. македонац, наместио неке текме 88:0 и 134(5):1, пре неку годину у нижој лиги. 'ајде постављај опет, ем немам инспирацију, ем гледам фудбал :)

  8. Nači kad je čovek rekao, "i Platini je nameštao, bole me uvo", tada je pokupio sve moje simpatije.

    EDIT: Gleam ovog Fejk Ronalda,pokušava da šutira ove slobodnjake sa 40 ko da je Siniša.

    EDIT 2: Namestio Ekstra Neni da ode na Evroviziju.

  9. Jes, Džaro nameštaljka. Nameštao i u fudbalu neke tekme po 30:0... Pucaj Coa...

  10. ратататата! пуц'о сам!
    "капетане, како сам пуц'о? капетане?" :Д

    ево, лако:

    Ко су прва два најбоља стрелца ЕП-а до сад?

    ко је пратио вечерашњу текму, чуо је.

  11. Izem ti mene nisam je pratio. Al' ajde da probam Gerd Miler i Kanavaro.

  12. Prvi je Platini, a drugi je, da nije euzebio?

  13. јес' платини. други је алан ширер, са неких 7 чини ми се. одо', реко' да кажем и овог другог пошто ме неће бити ту, па да не задржавам квиз. пуцај ти сале :)

  14. Sacam teo daa ga napišem :)

  15. Na Svetskom prvenstvu u fudbalu 1950, koje dve ekipe su pobedile u polufinalima?

  16. Бразил и Уругвај, па Уругвај после освојио. Ваљда. Ко дође први на квиз, ако је одговор тачан, нек' поставља.

  17. Sve je to lepo, al to nije tačan odgovor.