Спортски квиз

  1. А јебига... Било скоро на Монду, Галинов...

    ЕДИТ: Мислим да сам чак и шибнуо коментар на ту вест на Мондо порталу иако не волим хокеј :)

  2. Мислим да је ипак био Кишни човек, због Сијетла.

    Ja sam naisao na podatak da suga zvali Kisni zbog toga sto se previse znojio.

  3. Ја знам њега као reign man, ово кишни човек први пут сам сад чуо, само сам контао слично се изговара па је нека "грешка"...

  4. Галинов је ваљда међу онима што им је цео тим изгинуо. Ово је старији играч, био је део навале која је годинама харала репрезентативним хокејом, све су живо поузимали. После су и у НХЛ имали добре каријере.

  5. Krutov, ali me jebi ako mogu da se setim imena. Kucao sam tu vest u redakciji kada je umro. :)

  6. Галинов је ваљда међу онима што им је цео тим изгинуо.

    Није, Галинов је скоро умро природном смрћу, на мондо сам читао о томе. Добро је да промаших испало би да се добацујемо питањима :) Ај шибајте ја нећу да погађам даље

    ЕДИТ:

    Krutov, ali me jebi ako mogu da se setim imena

    Владимир. Која редакција Гонзо?

  7. Sportski žurnal, samo nemoj da me prozivaš zbog toga lololo

  8. Еј замро нам квиз. Ја ћу да шибнем питањце пошто се Целулоид не јавља.

    Хамилтон је 2008. освојио Ф1 Шампионат захваљујући ком возачу? Задња трка, Интерлагос стаза у Бразилу, најузудљивији финиш Ф1 Шампионата икад...

  9. Ne znam, recimo zahvaljujući Masi...

  10. Recimo Raikonenu?

  11. Mislim da je bio šesti, tako nešto. Pred sam kraj je zaobišao jednog lika. E sad koga, ne mogu da se sjetim.

  12. Mislim da je bio šesti, tako nešto. Pred sam kraj je zaobišao jednog lika. E sad koga, ne mogu da se sjetim.

    Истина, на то сам мислио, био је шести а Маса први, Хамилтону је требало минимум пето место да би узео титулу а Маса је, у његовој земљи и на његовој омиљеној стази (по сопственом признању), морао да победи и да Луис буде испод петог места. На мање од пола круга до краја (неких 500 - 600 метара), Маса је том тренутку већ прошао кроз циљ као први, пети возач посустаје (мокра стаза а имао гуме за суво) и Хамилтон га пролази, пролази као пети кроз циљ и узима титулу и то у тренутку док људи из Ферарија већ славе... Невероватна сцена и крај шампионата. Ко је био возач кога је Хамилтон прошао? Све сам вам рекао, само дајте име :)

  13. Sramota kad ovo ne bih znao, a pišem o tom sportu. Vozač je bio Timo Glok u bolidu Tojote.

  14. Већ и сам знаш да је тачно, шибај даље журналисто ;).

  15. Koji je drugi naziv za bolide Mercedesa, originalno nastao 50-ih godina kada je Mečka tek došla u najbrži cirkus?

  16. Бенц лололо

  17. Siva strela, srebrno nešto, tako neki kurac ali ne mogu da se setim. Imali su pedesetih jedan bolid koji je bio skroz futuristički mislim da je neka V serija bila, zato su ih tako nazvali. :)

  18. Srebrna strela, pogodio si vette. Naziv je na osnovu serijskog modela Mercedesa čija vrata su se otvarala na gore pa je izgledao kao da ima krila. Taj model je imao naziv Srebrna strela što se ustalilo za Mečkine automobile.

  19. Naziv je na osnovu serijskog modela Mercedesa čija vrata su se otvarala na gore pa je izgledao kao da ima krila. Taj model je imao naziv Srebrna strela što se ustalilo za Mečkine automobile.

    Онда сам се зајебо у процени зашто се тако зове, мислио сам да је по овом болиду

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/KlingK-MB-W196-1976.jpg

    Али знам да беше нешто сребрно само нисам знао да ли је стрела, муња... Често то говоре коментатори на тркама. Иначе тај мерцедес о коме причаш мислим да је СЛ 300, имао је та револуционарна гал вингс врата. Сад су их метнули и на нови СЛС мада ми се не свиђају, некако кваре СЛС-а.

    Елем, питањце: (ај да останемо у сфери формуле један)

    За кога је Шуми рекао да је најбољи возач свих времена иако резултати то не потврђују?

  20. Mislim da je to rekao za Huana Manuela Fanđa.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.