Prijava

Прошао би Јован тест, сигуран сам. :)

У СФ има више педера зато што се они из целог света селе тамо.
Знате ли колико незбринуте деце бива злостављано по домовима?

Ја сам једном упознао девојку која је из дома и рекла ми је да она није злостављана, али да има тога. Најчешће од стране друге деце, а има и злостављања од стране васпитача.

Реторичко питање. Зајебах се па ставих упитник. Хтео сам само да дам тему за размиљање људима који спомињу аргумент "може да се деси да усвајач силује дете".

Нормално да је боље за дете да буде усвојено, него да одраста у дому.

На то сам и хтео да укажем. Иако не сматрам да је хомосексуализам нормална појава, контам да би то дете имало веће шансе за нормалан живот ако га усвоји пар педера, него ако остане у дому. Уосталом, ни хетеросексуалци нису оперисани од педофилије.

Brate, ova tema nekako preraste u nešto ozbiljno.

Ljudi, lepi komentari, može ovde nešto lepo i korisno da se sazna.

Nastavite.

Иако не сматрам да је хомосексуализам нормална појава, контам да би то дете имало веће шансе за нормалан живот ако га усвоји пар педера, него ако остане у дому.

Мени је то баш дискутабилно. Не сматрам ниједну опцију добром.

Влајко, иди да поставиш питање. :)

Zato sto ocu unuke zato sto necu da lomi slavski kolač sa djedom muž od sina.

Čuj njega čega se setio: slavski kolač. Pa ako ti je to argument... http://www.crodojave.com/forum/images/smilies/lol.gif

Pederi nikako nisu krivi za strmoglav nataliteta u Srbiji.
Njih je bilo pa bilo.A ionako brdo naših pedera ima dvoje dece i ženu.

Mislim,to o pederima u kontekstu ove teme.

Srba ima manje zbog povećanaja konformizma,materijalizma,sebičluka i pičkinizacije ljudi.

prosečan Srbin je nesposobna,relativno siromašna pičketina kome raspala država nikako ne pomaže ni na koji način, koji treba neku glupaču da natera da mu rodi dete čime će se značajno sjebati njena dejli beogradska rutina i karijera jelte i to oh Bože pre tridesete.

Takodje,prosečnom kretenskom srpskom paru,relativni opšti razvoj tehnologije,životnih zadovoljstava i ljudskih prava je omogućio hiljadu i jedan izgovor za to što su ustvari sebične,nesposobne pičke od ljudi.
Tipa,pa kako da odgajam dete kad pdv je tol'ko,ali gde da ga školujem šta ako ne upadne na budžet,kad ću imati vremena za dotu i Wow ako budem imao klinca,ja planiram karijeru (sekretarice u Agroživu) itd.

Takodje,nikako ne bih zagovarao neko povećanje nataliteta na šiptarski nivo.
To da porodica u proseku ima od 2-4 dece je civilizacijsko dostignuće.Nacije koje prete vrtoglavim natalitetom treba tamaniti i sterilizovati.
Ali mi se ne radjamo dovoljno za reprodukciju.

Meni nije jasno zašto se u svakoj raspravi svi baziraju samo na Srbe. Kao, Srbi su zli, lenji, glupi, ribe su im kurve. Kad se popnu na Ajfelov toranj oni pljunu. Prde po Luvru. Skaču sa bandžija samo da bi ih šmekale milfače odozdo. Nemaju decu zato što im ribe ne daju pičku.

Alo, bre!

Po čemu su to Srbi drugačiji od ostalih naroda? Hoćete da mi kažete da je u, na primer Francuskoj natalitet opao mnogo drastičnije zato što su oni vredni, a kod nas zato što smo lenji? Kao, Amerima kad se digne onma se nadje devet riba spremnih za oplodnju?

Jebote, pad nataliteta je bolest modernog doba, u kojima ljudi ne žele još jedan teret na grbači. Nema veze da li ih u tome sprečava manjak novca, želja za karijerom, lenjost ili štagod. Ne bih rekao da je problem novac, jer siromašne sredine najveći natalitet i imaju. Što razvijenija država - to manje dece, a mi smo se vazda trudili da budemo urbani i idemo u korak sa zapadom.

Zašto nema u Albaniji ili Indiji pada nataliteta? Gde ga ima? SAD, Britanija, Francuska, Švajcarska, Kanada...

O pederima ne bih da diskutujem. Nemam ništa protiv njih, ali nije da sam srećan da ih imam u svojoj blizini. Nekako mi je čudna pomisao da mi muško šmeka erekciju.

Srbi su zli, lenji, glupi, ribe su im kurve. Kad se popnu na Ajfelov toranj oni pljunu. Prde po Luvru. Skaču sa bandžija samo da bi ih šmekale milfače odozdo. Nemaju decu zato što im ribe ne daju pičku.

pa većina je upravo to

A najjači su naši stari od 50+, traže nam unuke jer im je dosadno u životu. Oće i oni opet da se igraju.

Srba ima manje zbog povećanaja konformizma,materijalizma,sebičluka i pičkinizacije ljudi.

prosečan Srbin je nesposobna,relativno siromašna pičketina kome raspala država nikako ne pomaže ni na koji način, koji treba neku glupaču da natera da mu rodi dete čime će se značajno sjebati njena dejli beogradska rutina i karijera jelte i to oh Bože pre tridesete.

Takodje,prosečnom kretenskom srpskom paru,relativni opšti razvoj tehnologije,životnih zadovoljstava i ljudskih prava je omogućio hiljadu i jedan izgovor za to što su ustvari sebične,nesposobne pičke od ljudi.

Potpisujem. I da ne bude da samo potpisujem i ništa više, ja sam rešila (pre mesec-dva) da na'vatam mužjaka u teranju da mi napravi mladunce (do tri komata, pošto cenim da je to dovoljno za moje krhko telo) i tim svojim činom u stvari kažem šta mislim o ovome.
Inače, jebe mi se koliko ima Srba. Nemam nameru da rađam Srbe, nego decu.

Inače, jebe mi se koliko ima Srba. Nemam nameru da rađam Srbe, nego decu.

Najpametnija rečenica na ovoj temi.

Najpametnija rečenica na ovoj temi.

Pitaću te to isto za 40 godina kada se gradonačelnik Niša bude zvao Fatmir Beljulji.

Pitaću te to isto za 40 godina kada se gradonačelnik Niša bude zvao Fatmir Beljulji.

a pre 130 je bio Muhamed Zekir Paša sa članovima familije... :)

Najpametnija rečenica na ovoj temi.

Šta radiš večeras?

Vlajko jeb'o te taj stav o neumitnosti toka istorije. :)

Šta radiš večeras?

Verovatno ništa pametno :)