Омиљени коментари и постови

  1. Каква јебена краљина!!2 Пратим га од сад.

  2. Није твој пост него Страјин, ал јебе нова Вука нешто. :Д

  3. Није твој пост него Страјин, ал јебе нова Вука нешто. :Д

    pa i ja geldam sta tu ima za omiljeno xD

  4. http://vukajlija.com/zabava/posteri/380088-hocemo-stari#comment_1802081

    Trajke pre sat vremena

    DA, Hocu stari, ovaj je njesra!!! Vratite nam staru vuku, jebes evropske standarde!!! VRATITE!!!

  5. Baci print ako imaš, kaže da ne postoji stranica

  6. Стефане брате, колико си ти збуњен.... :)

  7. Ma svid'o mi se komentar, š'o da ga ne okačim ođe? :)

  8. stefane, mršći. :p

  9. Ш'о љубоморишете Стефија? Он је дечко буљу развалио од рада док је дошао до позиције модератора, сад може да баци и неки трололо с времена на време.

  10. TOLJAGA!!! pre 2 sata
    DRUG!
    JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SAM OVO SAD PROČITO!
    Šokiran sam metafizikom koju ova defka predstavlja!
    Pazi, iako narodnjake nisam nikada slušao, a niti ću, negdje mi se usput u glavu snimila ova pjesma (autobus međugradski majka) prije mnogo ljeta...

    Ali prije par dana (danas sam vidio tek ovu tvoju defku) počeo sam pjevušiti pomenutu mantru osjećajući da me upravo te rječi smiruju, bez objašnjenja, ne znajući ni šta, ni kako, ni zašto!

    NEVJEROVATNO!
    Sad znam da nisam sam :D

    Не волим да коментаришем туђа душевна стања, али лик ме је одушевио коментаром на моју дефиницију о Кеби ...
    али он је ладно исто осетио као и ја ..
    ЦРКНИТЕ РАДАИСТИ .. и КЕБА има следбенике !!!!1

    http://vukajlija.com/bre-gidi-dzanum/498413

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.