Prijava

Pošto se neki žale da se definicije o biserima sa časova brišu pod obrazloženjem - NIJE DEFINICIJA, ovo je pravo mesto da pišete takve zanimljive i šaljive odvale sa časova i da to podelite sa svima, a da ne brinete da će vam neko obrisati... dakle...

Vule...sine...ne znaš kako sam ti zahvalan za ovo.Najozbiljnije mislim!

pa znam da je ovo korisno zato sam i otvorio temu...da ja prvi probijem led...
juce na casu istorije djak odgovara i kao jednog vladara izabira MARIJU TERAZIJU,,,(djaci pisaju od smeha)

pre negde nastavnica biologije pita druga u koju vrstu zivotinja spada zmija a on kaze U DEBELOKOSCE

Posto zivim u jedom rusinskom selu (Ruski Krstur) pohadjao sam osnovnu skolu na rusinskom. Jednom je profesorka rekla uceniku posto nije bio dobar: >>>Nemoj da te karam<<< (sto na rusinskom znaci: nemoj da te kaznim)

...a mi umrli od smeha! X D

hahaaa.....secam se nastavnica biologije kaze pred celim razredom.ETO DECO SAD CU DA PITAM,BAS SAM SINOC SANJALA KAKO SVE ZNATE DAKLE DA VID...(prekida je drug u pola reci)-TO MOZETE SAMO DA SANJATE...aahahahaha i naravno sledi ispitivanje doticnog

secam se da sam kupio kesicu suvog grozdja i na casu par komada nagurao u nos...i lagano ga ceprkao dok me je profesorka hemije gledala sva u cudu...jer sam izvukao zrno suvog grozdja iz nosa i pojeo :)))
na sta se zena zgranula///nije mogla da veruje! :)))

-srpski-
nastavnica: Ima brige oko novca.Koje znacenje ima novac ovde?
Vlada: Pa kolicina?!

nastavnica: Pa ne jedes s'viljuskom! Ne pravi ti viljuska drustvo dok jedes!
Ilija: Dobro, dobro, jedem SA viljuskom!

nastavnica: Kako ce te akcentovati reccu ja: Ja cu doci?
Stefan: Cu dodjem!

Ivana: Vuk je dobio ime po zivotinji.
Marija: Mora da je po slonu..

Darko cita sastav: "..on ga zaustavi i rece mu: Stani!"

-fizika-
nastavnik: Ja sam hteo da vam dam neke lepe ocene..al vi bre niste normalni kolko prepisujete!

nastavnik: Jel neciji tata vari ovde?
Ivana: Moj!
nastavnik: Pa jel svaki dan vari?
Ivana: Paaa...svaki dan..?
nastavnik: Pa jel moze meni nesto da sredi..? (meni je ovo najjace)

-biologija-
nastavnica: Meni povremeno kuca srce..
Vlada: Paaa...meni obicno stalno kuca srce..

-hemija-
nastavnica: Kako ne kapirate bre, pa ja sam se trosila tu (da vam objasnim)!

-istorija-
nastavnik: Citajte sta ne znate!
Nikola: Au, ne preterujte, to bi potrajalo..

to bi bilo iz osnovne...a srednjoskolske cu tek da upoznam..:P

-profesor hemije se obraća jednom metalcu -
Ej, ti pankeru, uvuci te opanke !

Profesor farmakognozije(nauka o poznavanju lekovitog bilja i aktivnih principa lekovitih biljaka) pita:
Da mi ispricas dejstvo zen-sena
Ja:Pa,daje snagu,osvezava,stiti organizam,okrepljuje,kao tonik...
On:Dejstvo,Rado!Nemam puno vremena...
Ja:Joj...Paaaaaaaa...
DAJE TI KRILA!!!!(masem rukama)

Ovo nije za ovu temu, ova je za školskoga psihijatra. :)

mešo kako me uvek nasmeješ svaka ti čast, stvarno bre dođem ti pivo

A kakvu foru treba da prospem za 2 piva?

uuuuuuuuuuuuuuu, ne pitaj šta ti sve treba (da imaš) za 2 piva

drug cita deo iz "Antigone" : "Kad vec moras da ljubis, ljubi dole oba" xD prof. srpskog : Kakav su oni odnos imali?
- paa..oni su se stalno bili, znaci bratski odnos..
prof. srpskog: Kako pravis razliku izmedju komedije i tragedije?
drugarica1 - tragedija je smesna!
drugarica2 - Kako kome :D
F, kao gvozdje
Ko zna - zna, ko ne zna - dva! Sta znamo ako znamo pojam vremena? -Kad zvoni!
Ja sam jednu drugu cufru primila... To je bilo 622., secate se..
prof. istorije: Vi, i platonska ljubav, bez onih stvari..strucnjaci kazu da prava ljubav traje 11 minuta.. xD prof. biologije: Jel si cuo pitanje? - Nisam, gled'o sam 'de dise puz..
-ma odgovaraces ti, al u futuru VIII ! DNK - da nije komsijino?
Sta je retardacija? -Ne gledajte u Marka! xD prof. istorije: Sad cu da napisem i da stavim na vrata "NO DISTURB! Ne uznemiravaj! Tu sam sa zenskom. (Ne budi stoka!)"
prof. istorije: Ja i Valentina koristimo isto jastuce..mada mogli bi da probamo i bez njega.. prof. srpskog: Jel pises cirilicu!? -Ja i na engleskom pisem cirilicu profesorka!
prof. srpskog: 26.februara, u petak, imate kontrolni..I ne brinite, nije 13.! prof. istorije: Ma, Grci izmisljavaju!
prof. istorije: Bogovi zive besmrtno.. drugarica cita sastav na pocetku skolske godine: "Prvog septembra sam se brobudila uzbudjena..." xD
* prof. matematike (zalupio se prozor): Deco! Zemljotres! -Profesorka, promaja! -prof.: Sad se stidim...

............

Pita profesorka Prerade i odlaganja čvrstog otpada jednu Amelu da da primer za opasan otpad (tu se misli na baterije, lakove, dezodoranse itd), a ova će: Paaa... Testera.

Profesorka zagađivanja i zaštite zemljišta: OpasTan čvrst otpad... Jeste videli na šta izgleda naše dvorište?

Професорка информатике нам каже да уђемо у Ворд. На неким компјутерима у школи, неће одмах да уђе у програм, јер се компови запуцавају.
И онда:
Сашка:,,Професорка, мени неће да уђе!''
Маја:,,Ево, мени је ушао...''
(колективно падање од смеха се подразумева)

Dobro je da im je ušao...:))

Из Основне, другар је преписивао преко рамена од другарице испред, и уместо Оскар Давичо, написао је Оскар Давинчи :))))

Luda profanka iz engleskog u srednjoj napisala u napomenu da je lik prešao ulicu na crveno.

Ista profesorka je napisala u napomenu da ortak čuči u klupi.

Razredna priča pola časa sa likom koji je čučao u klupi.Posle toga otvara dnevik i pita ko je ovaj što ima 130 izostanaka,na šta pomenuti diže ruku,a razredna i dalje ne shvata da je pre pet sekundi pričala sa njim.