Prijava

A sta ako nije samo meni omiljeni autor? Da ide redom i da prica?
To je nedostatak i tacka.

kapiram da bi bilo ok da osoba koja da - za definiciju mora da napise razlog kao komentar.

ne bi, ako dnevno dam po 50 minusa, umro bih od pisanja. Znam sta se desavalo kad na komentarima obrazlozim zasto sam dao minus, zamisli tek da svi to rade...

Mhm sad svi pomalo drve kurac već...rasplinula se diskusija...
Ovakvo stanje glasanja je verovatno najbolje moguće...nije savršeno,ali skor negativnih i pozitivnih strana je najbolji...

Zašto bi uopšte obrazlagao minus? Lupiš ga i gotovo...kao da će neko da te pita zašto si ga dao...pre će sam da razmisli o svojoj definiciji

A šteta je što ne može da se glasa i za ovaj predlog, pa da se nalupate minusa koliko vam volja, haha...

Da ti neko minus, ti vidiš ko pa odeš i njemu daš minus i tako ukrug...

inače, o svemu ovome se evć raspravljalo na forumu u više navrata. malo smara ista priča svaki put.

verujte mi, iz iskustva, da to nije dobra ideja.

oni savesni ljudi i "normalni" po tom pitanju, ponašaće se isto kao i ranije, a ovi ludacii lovci na popularnost ili srozavanje drugih će samo da pomahnitaju.

a druga stvar je očigledna moć podsvesnog. ti ako znaš da ti je neko nalupao 50 minusa i 2 plusa, kada ga budeš ocenjivao, sečem kurac, koliko god da si nepristrasan, kriterijum će ti biti barem za nijansu viši. to je jednostavno neminovno.

slika=http://img124.imageshack.us/img124/1544/vklsiw0.png

elem, jedna od stvari moglo bi da bude ukidanje odnosa pozitivno negativno, nego da se + i - prikazuju kao jedan broj.. ovako nekako...

Ili bi izbegli svaki oblik osvetničkog hejtovanja ukidanjem minusa...već da imaš samo opciju da glasaš za, ili ne glasaš uopšte. Tako bi nekvalitetne definicije ostale bez glasova, a hejtera ne bi bilo. Procenat onih koji namerno neće da glasaju samo za određenog autora bi, čini mi se, bio zanemarljiv.
Ali Surovi je dao odličan predlog. I like it...

pa da i o tome smo razmišljali, ali ja želim da KAZNIM lošu definiciju. radije bih ukinuo pozitivne glasove nego negativne.

Sve je to već predlagano..i uvek se ispostavljalo da svi ti predlozi ipak imaju više mana nego postojeće stanje.
Ali ako neko ipak otkrije neki do jaja način za glasanje,skidam kapu. :)
@trouble gum.
Izvini za onu glupu internu foru sa četa o pičkama i to...nema veze ni sa čim. :)

E pa Surovi, nick ti savršeno pristaje:) Onda kažnjavaj, šta da kažem...