Prijava

Dvocevke i Šerlok Holms su vrh. Ostali su vrlo dobri.

Једини његов филмић, не филм, него филмић, да ваља су Двоцевке. Рекох једном - блазирани енглески хумор да се смејеш. Снеч - јадна копија Двоцевки, али има пар врх трипозних сцена.

Шерлок Холмс - њесра, бар по мом мишљењу. Тако искривљена основна идеја о Шерлоку Холмсу да то просто боде очи. Представио је једног тру инглиш ђентлмена као неког америчког гангстера и швалерчину који рипа ко крововима и бије се ко Ченче, исто као што је искривио и великог Вотсона.

Mene se u svakom njegovom filmu svidja kako sklopi muziku i sliku.Onda one "fore"...:)

ništa malo govori, ali zato mudro.

potpuno saglasan za sve, osim za šerloka koga nisam gledao, ali sam saglasan i tu, pošto ga uglavnom iz gorepomenutih razloga i nisam gledao.

Ja sam gledala svaki osim ovog najnovijeg i bez sumnje su mi najbolji filmovi koje sam gledala.

Mnogo dobri,snatch,rocken rolla,2 cadjave,serlok,jedino nisam gledala cuveni revolver,za koji sam cula da ima 2 verzije za americko i evropsko trziste...pokusala sam da skinem sa neta ali uvek to budu neke cam verzije pa sam odustala...Inace,obozavam scenu kada Bred Pit pita ovog Do you like dags?Kako je odglumio covek u tom filmu,savrseno...do tad ga nisam nesto gotivila...Filmovi puni humora,koji je jak blizak nama Srbima..Ljudi sta kazete za revolver?Vredi li da ga skidam?

Jednostavno, ili volis ricijeve filmove, ili ne. Ja ih obozavam.
@ Zozefin1806: meni je revolver malo drugaciji od ostalih njegovih filmova, ali se prepoznaje njegov stil

Revolver je malo više psihološki,ima dogadjaje,ali baš nekako vezane za psihu,koliko sam ga ja shvatila.

Po meni jedan od najboljih rezisera.Svaka mu cast.Prvo sto koristi glumce koje obozavam,drugo sto su karakteri tih glumaca fantasticni,i trece,sama tehnika snimanja mi je odlicna..Snatch,RockNRolla,Two smoking barrels,,mislim sto da nabrajam kad realno svi znate.Kapa dole stvarno.Jedva cekam nastavk RocknRolle...

е ово што bvdlga рече за технику снимања :) феноменалан је редитељ...бар по ономе што сам ја гледао... ''Снеч'' свакако један од најбољих филмова које сам гледао, а и доста ме подсећа на појединим местима на Тарантинов стил... одох сад први пут да гледам ''Шерлок Холмс'' :)

Dvocevke i Rocknrolla definitivno... prica se o rocknrolla trilogiji, drugi nastavak je vec napisan, jedva cekam da izadje...

Lok stok je luuudilo. Sneč je ludilo. A za Rokenrolu ću parafrizirat CKM. Loše je iskopirao sebe. I slažem se skroz. Samo što ću ja to malo iskrenije i življe, pa ću reć da je sranje. Šerlok je sasvim ok.

U odnosu na to sta nam se servira u skorije vreme, Rocknrolla je suvo zlato...:)

Filmovi Gaja Ričija...hm, tokom dva sata gledajući film više razmišljam kako da isprve nađem tačku najmanjeg odbijanja kad mi se bude pripišalo nego o filmu. Inače snimio je Roki I(Dve čađave dvocevke), ostalo su nastavci.

Filmovi su mu strasni.....ako oces da ubijes sat i po vremena. Lova, droga, urbani nasilnici,... sve sto socijalci zele da vide. Da, i nema zena u fimovima cisto da ne usporavaju tempo.

Revolver je malo više psihološki,ima dogadjaje,ali baš nekako vezane za psihu,koliko sam ga ja shvatila.

Pretpostavljam da je ovo spam. Nikad gori film nisam gledao. Ni pocetak ni kraj, ni radnje ni kog kurca, ostavlja isti utisak kao kad stojis na sred livade i projuri voz.

Nikad gori film nisam gledao. Ni pocetak ni kraj, ni radnje ni kog kurca, ostavlja isti utisak kao kad stojis na sred livade i projuri voz.

Вворд. :)

Meni je Gaj Rici super...volim britansku kinematografiju,jedna je od jacih pored francuske i neprevazidjenog Pedro Almodovara koga naprosto obozavam....super mi je taj njegov trip razlicitih prica u svakom filmu koje se nekad u nekoj tacki zajedno isprepletu...prvo sve krene na svoju ruku i onda odjednom puf !!!! ;)

Jel neko gledao ovu "Šifru U.N.C.L.E"?