Кладионица

  1. mocart brt, baš su počeli da poštuju domaćinski sa granicama

    http://i.imgur.com/m1Md46I.png

  2. хаха, хигинс на 13.5 овде, па јебогабог.

    трчим у сокер само зато што нема икса на баскет, али видим да једем говна безвезе, баталићу их.

    http://i.imgur.com/azFbScB.png

    овако разматрам. теодосића минус само због сокеровог безобразлука, стаће на 19. клејбурн онако, немам разлог, мада ушао у форму опет, ем је бржи од сваког панатинаикосовог играча којег би могли да ставе да га чува, испробијаће он то ваљда. синглтон јер нема ко није натрпао дарушафаку под кошем, рајс... па једном мора, није прешао откад је шомија изјебао, а холмс ће ваљда мало мање минута добити сад кад се враћа доелман, а и чува га мицов, а мицов сасвим коректну одбрану уме да одигра.

  3. ja procitao negde da se ne treba zaletati na singltona jer su doveli nekog brata koji ce igrati verovatno vcrs

  4. samo balkan bet verujte mi brt, jebu sa granicama

  5. brat=gabrijel iz lokomotive evo nadjohh

  6. па неће баш кени габријел добити више од 5-6 минута у првој утакмици, чим је дошао. касније у току сезоне - ок. уосталом, синглтон игра и на центру, па не верујем да ће бити проблема.

    има ли балканбет онлајн клађење, шоми?

  7. mislim da ima od skoro nešto, nisam ulazio na sajt, imaš mogućnost interneta pa sam proveri, nisam ti ja ni otac ni majka a bogami ni ti nisi mali više

  8. nezgodno je samo za basket što se ne računaju produžeci izgleda

  9. ни за поене не рачунају?

  10. сад гледам, имају сајт, имају и бонус од 50% при првој уплати, а бануо на сајт и одмах ме контактирају из подршке да питају треба ли помоћ при регистрацији, аутоматска нека порука, хаха, љубазни су јако.

  11. a za poene računaju vrv jbg, nemoj mi ta pitanja daun postavljati

  12. па шта сереш "незгодно је", незгодно је и у моцарту, и у бразилу, и у зеробету, и у пинбету, и у планетвину, само је у сокеру згодно. очекивао сам то, само ме збуњујеш.

    терај се у курац са све балканбетом, нема их у крагујевцу.
    мада ми се чини да сам видео негде, ал' нема тамо у списку уплатних места.

  13. крагујевац најчемернији град у србији сиг

  14. уз чачак, нема их ни тамо

  15. Kako je agresivan Šomi, oće to ponekad pred parenje, oseća da će nagnati sokera

  16. A en bi ej večeras svih 30 timova igra, qq meni

  17. ja uvek tako pre jebanja, ne ljuti se brat coa <3

  18. Ante skokovi 6.5 -
    Buboa 10.5 -
    Vojtman skokovi 7.5 +
    Anderson 13.5 +
    Koponen 9.5 +

  19. ajmo moćni xingjanže, sad ga lomi

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.