Кладионица

  1. haha idukurac padoh sa stolice od smiha

  2. koji je bre ovo anderson nikolasov, u mocartu neki j anderson 11,5 ?

  3. pa domacini iz mocarta ga dali 2 poena ispod sta ? hah

  4. врло могуће, исто к'о са теодосићем, хигинсом, и осталима.

  5. jel ispratio neko onaj NFL što sam okačio, prošao je. Ne pitam da se hvalim nego dal mi uspeva popularizacija sportova lolo

  6. čekam moćnog ksinžanga da dobije više od 20 razlike, počinje 4/4 rezultat nerešen i gospoda dobije poslednju ćetvrtinu 23 razlike, pregotivna ekipica, šteta što me oborio glupi Žeijang Guangša

  7. макаронац измишља мобилне телефоне, ти кошаркашке екипе, боли те курац. џд

  8. sva muda kladionicarska jure sad kineze basket, pre svega poene

  9. u 7 boston-sas prelepo, al nisam siguran ni za jednog igraca, mozda lenard plus, kontam pada veceras dosta pluseva, igrace atraktivno da zabave narod, a i juce su se drkali opusteno ce da se igra

  10. jel to vec katolicki bozic majku im jebem

  11. thanksgiving day druze curka porodica i to, moras ove osnove ako mislis da te povedem

  12. Odigracu na cska, barselonu i panatinaikos jebe mi se da mozgam

  13. Tomas (bos) -. Fix dana.

  14. cilicu da jebem mater klosarsku u picku

  15. sad ce i drugi da izgubi haha pa neka izgubi mec sad boli me kurac mamu ti jebem glupu

  16. armine samo je žestok nub mogao odigrati na čilića sa ovim kvotama protiv moćnog Delba danas. Primetio sam i ranije neke nubovske sklonosti ka tenisu od strane tebe i zato ti prijateljski savetujem jer te cenim kao čoveka da o tenisu učiš od magova klađenja na taj sport mene i autora Džankija

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.