Кладионица

  1. ja i džanki smo se kalili na zemljanim terenima ATP Čelendžer serije, eh, prvo kolo Banjaluke Đere protiv Radu Albota...

  2. Kako je nekad sve bilo bolje

  3. inače koji nacistički derbi to finale dejvis kupa

    hrvatska-argentina

  4. pa priznajem ja da sam nubara za tenis nema tu price, u zivotu nisam gledao vise od par gemova, pa ni djokovica :D
    a imao ga je na 2 brejk lopte za 4:3 i propusti i posle izgubi svoj daunovac prokleti

  5. Evo zmijica. Inace sam sve ovo odigrao na raznim tiketima samo sam ovde sve spojio za sto kinti pa ako sve prodje dupla sreca dupli dobitak
    http://i.imgur.com/JCtGVGJ.jpg

  6. igrao si na galatu 1H, hrabro a sreca prati hrabre samo ja sam Tomica igrao - jer me je prodao 100x

  7. Nisam još ni počeo da gledam a Nikita došao plus haha

  8. Silb vec 6 poena a nama nije bio dobar

  9. Dobar mi je za tiket xd

  10. Ajde cska razguzi ih plis

  11. Ajde galatasaraje drz se

  12. Šta drži se koji kurac treba mi dvojka, to mi je jedino u igri, neka izgube sa 2 razlike u penal završnici.

  13. Mislim ovo zbog tebe kažem sa 2 razlike, što se mene tiče može i 12.

  14. Moze i 4 brt ne ljutim se ni malo

  15. Taj mi je udarna igla danas igraci su mi dva wingmena hahaha

  16. Može kurac, ova barselona se raspada.

  17. Inace solidan minus na tea rekao bih xd

  18. Brine me malo sto cska ne moze da se odlepi

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.