Кладионица

  1. ja imam aktivnih tiketa iz 4 razlicite kladionice trenutno, a mocart nije u te 4, danas sam se vucarao po gradu, gde god sam stao odigrao ponesto xD

  2. Evo bešiktaša na 1:1, ko vas jebe.

  3. Ispratio sam te konjino nego ne pisem zbog baksuza al ne vredi evo ponisten gol pa jebem ti da ti jebem

  4. A i ti coa nisi tip pogodio od kada ja pratim ove teme evo

  5. torino i monako ispostovali gospoda, bili su mi osnova svakog tiketa al svuda nesto sjebalo i jbg

  6. Meni su pare doneli arm, taj monako, torino i siti ima kvacicu zelenu al primarni je milan i celzi super pobede a milan i celzi pobede je treci po rangu danas

    Imao sam jos jedan surovi sa sitijem, vojvodinom, cukaricki pada gol i vozdovcem u lajvu i tuga jebena kako ne uzmem 20k na 500 kinti jer je vozdovac nesposoban

  7. Kraj je besiktas jebo me pas kad cou slusam gde je nikolas gospodin za volanom ove teme

  8. е па јбг, деловало је као да иде, извини брт :(

    а шта нисам прошао, не терај ме сад да тражим, ено два озбиљна тикета које сам качио овде дошли, нема ни два месеца џД

    иначе, сад кад погледам, у праву си јебемуматер, сем та два добитна, много сам се усрао у последње време, наопако. кренуће, ево је ЕЛ на видику, па морам једном и тај баскет да саставим како треба, редовно ме зајебе нека глупост.

  9. Samo zbunjujes ljude kunem ti se kao da te mocart placa

  10. Sengeliju npr bas dobro pamtim sve

  11. Ti realno treba da snajperises samo i prepises po nesto od nikolasa, somija i mene. Tim redom.

  12. Od armina slobodno mozes kontra da igras ja neko vece okrenem njegova tri igraca i prodjem hahahaha iziest mani ever

  13. Zmijica od noćas 17/23 s tim da su mi četri igrača bila ili poen iznad na minus ili poen ispod na plus.

  14. Kakva je zver Kosta

  15. Nema prepisivanja više, nema igrača, ništa, samo dva EL para po tiketu, pa bio ulog 200 ili 2000, nebitno, s tim krećem od narednog kola, igrače mogu da nalupam s vremena na vreme, i to po 10+ komada na maksimalno sto dinara, tu 'leba nema, usraše me načisto.
    Čak sam probao i onaj tvoj sistem sad u prethodnom kolu, odigrao 4 tiketa sa po dva igrača u ova dva dana, i na sva četiri jednog ubodem, drugog omašim, haha, šta da pričam dalje. I to su me bacali oni za koje sam bio sigurniji da dolaze, tipa tomić +, koton -, i sl.

  16. ih sto ti je nekakva taktikaa :D