Кладионица

  1. aleksandar ih sto ti je taktika igranja :P

  2. cestitke ps udje milan, ajde de pomoli se meni za sevilju sad xD

  3. Ajmo Seviljice tutni još jedan...

  4. Opa sjutra sosijedad-barsa

  5. Svaka čast Sevilji, ko to kaže da Arm ne zna igrati kladionicu?

  6. Jebeni Porto. Usrali mi tiket 118 kvotu...zmijica 11 utakmica, lepotica grada...

  7. Ide sevilja sta...danas realno sve jebote krivo mi je sto nisam jos izgrmeo

  8. Parapapapapapapapa

  9. treci dan zaredom jebem kladzu a tek ide nba sad, svratim da podignem pare i bacim jedan za 100din kvota 38 sedi dole bre

    bajern 1iGG
    espanjol 1i2-4
    grasshoppers 3+
    valensija 1i2-4

    cestitke prijatelju dragi po imenu ps, dio nadam se da si i ti omastio brke na sevilji ;))
    fejsklineru nemoj klonuti duhom, idu bolji dani :)))

  10. Ja ne znam šta se dešava juče i danas sa kladionicom ali da ne ureknem, samo sipaj samo toči samo jebi karaj prdi!

  11. otvoren tab marina tadic-nema sile od prekjuce kunem ti se, svakih pola sata pustim da mi da brzinu da se uhvatim u kostac sa zivotom

  12. ''Ko igra preko neta u kladionici soccer, taj novca neće videti''

    (Po Hanteru S. Tompsonu, 16;24)

  13. Haha, Džanki ja kanim otići sad još malo da uplatim u soker da jurim crnje. Juče podigao očigledno previše, jer ono što sam ostavio potrošio :(, ali sam u međuvremenu omemlao mocarta!

  14. Haha Arm verujem, al džabe kad neće da plaća random kinezima da joj biflaju preglede, zato jala koreli ima 8 milijuna o jebate život..

  15. soccer je kontam najjadnija kladiona svih vremena, veličina ponude level zero bet u velikoj plani kod prokuplja

  16. Možda za tenis i to šta igraš, ja uglavnom igram samo igrače kod njih, sem kad ne igram igrač xe xe, ali tu šiju sve za 23.7.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.