Кладионица

  1. tenis imaju konačan ishod i tačan rezultat, impresivan spektar usluga

  2. Zaklala me Cedevita uživo

  3. Ma jebes onlajn ja otvorio nalog u mocartu al sam juce lepo seo u auto otisao do mocarta uzeo listu i hemijsku seo i poceo polako...odmah se prosla el to je taj vajb kad sednem tamo pa skeniram sve mi se javlja kao u bunilu

    Jutros isto otisao do kladze digao sta sam imao, ostavio nesto andrijani, opeglao celsea i milano i monako i torino...posle bacao nesto onlajn puko jbg ne umem onlajn da osetim da se kvota sama javi da te ekipa sama pozove da vice DOLAZIM

  4. Sereš za tenis, baš sam im skoro gledao ponudu, od tačnog rezultata gema, preko tačnog rezultata seta, gomile raznih granica, do onih kombinacija sa gemovima i ishodom.

  5. Pa zar bas danas na dan slave? Xd

  6. Milos-88
    Pa zar bas danas na dan slave? Xd

  7. Napašeš mi se okolne omudine smaraču jebeni!

  8. Mada sam prilicno siguran da je danas armu i meni srecu donela marinica tadic cekaj me malena jebacu te samo jos 3 glave da zabodem

  9. marina tadic zamenila mayu berovic dok se ova ladi, to nam je falilo

  10. Presveta Marina, jebo te moj brat ps, učini nešto povodom ovoga tiketa.

    http://image.prntscr.com/image/53e77a36a244431bbeb7f7482335de3b.jpeg

  11. Lako je da Marina donosi sreću kad je karao Kežman pa golovi padaju kako oćeš. Što ne rekoste Zorica Marković ili Merima Njegomir...

  12. Dobro bre brate jel bi ti jebao zoricu ili merimu?

  13. Ja ne bi, ali to je jebo Bajko, kurac bi gol videli.

  14. Ovako presveta marina obecavam jebacu te jako pomozi da prodje tiket moga brata pedje a ja cu ga eto prepisati pa nek bude sta bude ako ti nije zao neka padnemo

    Edit: da, da, da, bajko je bas sigurica da nema gola hahaha

  15. Pedja nisam prepisao prolazis sto posto xd sto kladze rade samo do 11 popisam im se u supu bas? A na racunu nemam jebemu leba necu ni igrace odigrati nocas :(

  16. cekajte vesti jos bar pola sata posto moze znacajno promeniti mnogo toga, a mogu se odmarati neki igraci vrlo lako

  17. Ne stajte mi na muku nemojte igrati igrace veceras kad ni ps ne moze inace cu baciti kletvu merime njegomir na vas

  18. Zbogom sirotinjo tiket, jedan pred spavanje, da se probudim kao milioner sutra.

    http://image.prntscr.com/image/3b22427291d74b9c8721f68597614f79.jpeg

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.