Кладионица

  1. Ništa od dojave, javio mi drug onaj

  2. Bas da vidim dal bih prosao:

    U plus: porter, porzingis, kaminski, oldridz, batum, adams, konli, oladipo, m gasol, kari i levin

    U majnus: parker, rouz, vestbruk, vigims i tompson

  3. ps, samo ovaj jedan, zmijugica da se prati i ako se padne, da vidim koliko su blizu zakucavanju. Sinoć padoh 5 od 19 za 25 miliona dinarčića.

    Šomi to je sjajna vest za arminove prste.

  4. ne igra batum, marvin w jos danas otpisan, trpajte kembu i zelera i pobeda niksi

  5. Salim se pedja samo rokajte jebite im mamu i za mene bacite eli up a ja cu ih sutra posterizovati hajde hajde marina znam ti ukus karmina rade crvi u krvi i ritam se mrvi a ti mi se tu pravis fina

  6. Eto pedja jednog si vec prosao (batum) marina stvarno ima moc!

  7. AJMO PRESVETA MARINICE DAJ MOM BRATU PEDJI DZAK PARA DA MI PLATI DA TE JEBEM
    https://youtu.be/B2TraFapZPU

  8. Godinama nema te u starom kraju

  9. hvala bogu koji nas nadgleda

  10. slusaj ovo pseto:

    bomba bomba bomba u grudi-ma! ova noc je korak do ludila!!

  11. ro ma le, ro ma li, skidam kais na ha lji ni!

  12. imam neki osecaj da ce arming proci veceras, koja je granica bila na zelera?

  13. nisam ja to igrao, nisam uplacivao na racun, jer sam znao da je losa noc al bih spucao sve, ovako od jutros jedan jebe beal, drugi mils, obojicu cekam minuse, nasli sad da rokaju

  14. E 'ajde da se kladimo na formulu 1, sutra poslednja trka, gde to može?

  15. I na šah svi na karjakina pare da stavimo pa da se nerviramo kao za šengeliju xd

  16. Formula 1 moze u pin betu sigurno a za karjakina ako je kvota bar dva bacio bih neki singl. Jel ima hendikep? Xd gde ima to da se igra?

  17. Vidim ima klađenja na f1 u meridianu, i to da li će vozač biti prvi/drugi ili će biti na postolju.

    Ali kakve oni specijale imaju, da li će deneris targarjen biti vladar vesterosa - kvota 2.5, na džona snoua kvota 3.5, hahah, imaju klađenje na neke kanter (da jebote, cs 1.6) duele i dotu budiboksnama kako tu kvote odrede, pa kako će se zvati sledeći papa i 20+ ponuđenih imena, samo šah nigde nisam našao.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.