Кладионица

  1. Pa lecki je napisao bio gde ima, i link je ostavio...

    Ljudi ako neko dobro igra holdem nek se javi da ga vodim, ja sam nasao igru gde igraju pa ne mogu da kazem pajseri reci cu blago limirirani igraci sa dosta para. Selo blizu beograda je u pitanju, bave se poljoprivredom i divni su ljudi, prosle nedelje sam im uzeo 54k a sada 37 dosao sam kasno neki se vec ispucali...

  2. Jebem ti kurac izgleda da bih osinuo samo na parkera majnus mislim da bih popizdeo, bolje sto nisam igrao haha
    http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=2702#post_3643061

  3. Haha e jeste blesavi, i na šah hoćete da se kladite. Bio je neki strani sajt koji sam našao, imalo je da se kladi na ishod celog meča, onda te partije koja se igrala, pa onda koje će otvaranje biti, prvi potez belog, prvi potez crnog i prva figura koja će biti pojedena, znači sve živo.

  4. Koja bi kvota bila da odigram da ce 19i karjakinov potez biti beli lovac? Xd

    E ljudi ako danas prodjem jedan od ova tri sto sam zategao kupicu ubruse i odneti kladzi eto

  5. U to ime pomolimo se boginji marinici evo me pile stizem oko 21h
    https://youtu.be/B2TraFapZPU

  6. ne razumem ali mi smijesno, Marina Tadic hot

  7. Sta ne razumes brt svrsicu po njima pa kao nosim im ubruse da se brisu

  8. Pseto gospodin. Za prolaz tih tiketa, kleknimo pred Marinom, a ona će nam to već uzvratiti istom merom.

  9. Samo jednan lepi samo jedan pun sam samopouzdanja cenim da ulaze dva vining strik je 2 dana a tri puta boginja marina pomaze tri puta cu je i jebati za sat vremena malo cu se isforsirati da treci put svrsim brzinski

  10. ma ne razumem ovu foru sa Marinom, boginja kladionice sta

  11. Marina nam je juce i prekjuce srecu donela. Ili samo juce. Juce ovde bilo vise pogodaka neko za mesec dana. STA TI TU NIJE JASNO GOVEDO HALAPLJIVO NE UZIMAJ MARINU OLAKO U USTA ne boj se marinice moja ne sme ti niko nista dok sam ja tu

  12. B.Savović (Bud) (11.5) -
    M.Williams (Bud) (10.5) +
    N.Joksimović (Cib) (6.5) +
    Ž.Šakić (Cib) (16.5) -

    BROJ PAROVA: 4
    UKUPNA KVOTA: 11,71
    ULOG: 500,00 RSD
    POTENCIJALNI DOBITAK: 5805,68 RSD

  13. Gosn Predražinjo - kurac pušen biti će Vam. Došao sinoć gajbi u 1:30 pod blagim gasom, reko, daj da odigram da potrošim s računa pare, pa da bataljujem. Dođem, vidim samo tvoj tiket, odigram zadnjih šest sa tiketa koji počinju u 2, i evo ga. Ne smem da proverim kakvo je stanje sa ovim ostalima igračima, ali bih ti poželeo veliku sreću i milionski dobitak, jer Vi to zaslužujete.

    http://i.imgur.com/sVKc8vh.jpg

  14. Haha bravo.

    Au čini mi se da je Predražinjo samo na Lenarda i Entonija pao za neki milionski dobitak

  15. radjard sa najamnje staza na ovoj temi a opet uspesan :0

  16. POSLE KAZITE DA BOGINJA NIJE UMESALA PRSTE AJMO SAD SVI JEDNO VELIKO HVALA BOGINJI I PO PESMU DA OKACITE

  17. Ps, ako mi veruješ, pustio sam sinoć dvaput dok sam sastavljao

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.