Кладионица

  1. pa udjite pre nego sto odigrate vidite kako djenova igra kod kuce majku mu jebem, a ti papet da mi objasnis ovaj sistem sto cepas

  2. Je l gleda neko formulu jedan? Izgledalo je da će Rozberg lagano da osvoji titulu, onda je Hamilton poprilično usporio da bi neko možda stigao Rozberga. Malo ubrza da se odvoji od Rozberga, pa uspori da bi ga ostali stigli, teško da će uspeti, ali svaka čast i na pokušaju haha.

    "This pace is very slow so maybe reverse the cars and if Lewis is still second at the end of the race I will let him by again. I know that’s a stupid request but this is a very slow pace and he is very fast in sector one so it is hard to pass."

    Rozberg hoće da ga Hamilton pusti hahaha a iz tima naređuju Hamiltonu da ubrza, on neće, pa zašto jebote, zašto mu tim naređuje

  3. Ajmo Fetele skucaj se u Rozberga

  4. sosijedad od barse nije izgubio poslednjih 7 meceva kod kuce, od toga 5 dobio eto da znate

  5. Фалa, нису добили од 2007.

  6. Dobice Barsa danas, ne mogu toliko mnogo zaostatka za Realom imati. Igraju i mesi (namerno malim slovima) i Suarez i Nejmar. GG WP

  7. Само што је сосиједад јачи него икааад, међу првих 5, а кад су разгузили барсу прошли пут, били су 12. а и тад су играли меси и нејмар

  8. lečki_mrav
    Ajmo Fetele skucaj se u Rozberga

    E ovo mi je palo na pamet pred poslednja dva kruga kad mu je baš prišao, tačno da mu blokira točak u nekoj krivini pri kočenju i da ode sve u pičku materinu, baš dobra završnica trke, hamilton solidan govnar, ali realno dobar pokušaj s usporavanjem, potajno sam se nadao da rozberg ispizdi i polupa mu pičku.

  9. A kvota na barsu 1.5 Prelol realno

  10. Како искусно јебе људе овај "сигурне утакмице" на фејсу, јуче нека риба улази у кладионицу и уплаћује 6000 2-Х на Ређину (Серија Ц), они лагано Х-Х. Развио дечко фин бизнис за будале

  11. legia se izgleda sveti ovim jadnicima za dortmund, 3 gola u prvih 7min

  12. selta gospoda, al dzaba kad waregem dobi crveni odmah eh ne da se

  13. ovo prvi put govorim u životu

    ajmo mančester

  14. Говна проклета. Милионити пут ме обарају

  15. ja ih nisam odigrao nijednom ove, a mislim ni u drugom delu prosle sezone, iako pratim sve zivo, toliko nestabilna ekipa trenutno

  16. sta ste uopste igrali ? protiv vest hema na kvotu 1,35 ? ne bih da kenjam ali..

  17. selta gospoda

    +1

    Говна проклета. Милионити пут ме обарају

    I mene bi, da nisam "slučajno" zakasnio na njih..

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.