Кладионица

  1. sta ste uopste igrali ? protiv vest hema na kvotu 1,35 ? ne bih da kenjam ali..

    Ma duplu pobedu na 2.95, kontao sam da su u lošoj formi u poslednjih par kola, pa će sad da se iskurče malo i razjebu ustašu iz Vest Hema kad ono... :(

  2. ma katastrofa jebena ja vise ni ne gledam, dok se ne stabilizuje cela situacija ni blizu junajtedu
    poceli su bolje da igraju par ovih utakmica ali losa realizacija, evo vidim i protiv vesthema sanse, ali nema golova cc

  3. slask da da gol legiji pomilite se prijatelji sada za moj dobitak

  4. šako sine božiji i marino majko molim te pomozite mom prijatelju arminu i usmerite bubamaru u polje iza gol linije legije da bi on uzeo pare i vratio dug zelenašima da mu ne odseku prste hvala amin

  5. Odigro sam keca na rumune

  6. Kolko je jebeno realnije pogoditi da tipa kurbanov ima 5 skokova nego da npr. junajted dobije vest hem, a kvota za .50 veća.

    Evroliga> sve ostale igre

  7. hvala na lepim zeljama prijatelju dragi, nazalos fortuna nije sa nama bila u ovom slucaju, nadam se da ce to ispraviti u 20:45

  8. Jebem im svima mater. Tacno ne daju da ih jebes ne pomaze ni maya ni marina ni svi rituali ovog sveta ni nista poker>kladza za vjek i vjekov

  9. Samo Nina Seničar sad može da pomogne.

  10. Kako me sjeba filip čović legenda za 2 poena eh

  11. Finiks - Denver 210.5 +
    Milvoki 2
    Parker 19.5 +
    Holidej 15.5 +
    Lilard 29.5 +
    Lopez 21.5 +

  12. sosijedad gazi barsu.
    po statistickim podacima sa rezultata.
    imaju zajebanu sredinu.

  13. ma evo je nina bombica, idemo psg

  14. To Nina pile moje :))))

  15. Nervni slom dozivljeh zbog meca Fmp-Bud tako efikasno krenuli i nece bit ni 140 poena.E jbm vam sve sugavci

  16. jebote kakva je ova nina senicar

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.