Кладионица

  1. Ja nista, samo da opet svima jebem mater.

  2. Nina nova zaštitnica teme. Haha gledajte glupe Hrvate kako neće da osvoje Dejvis kup, vodio Čilić danas 2-0 protiv Del Potra, pa izgubio, sad Karlović gubi od Delbonisa.

  3. kako su joj prćaste sise :D

  4. Mora Maki da odmori malo :)

  5. Šta radi Karjakin?

    Dajte po jednog igrača crnca.

  6. Браво армине, сосједад барса 8:0 у шутевима

  7. izijem flips
    jebote kakva je ova nina senicar

    izijem flips pre 9 minuta

    izijem flips
    kako su joj prćaste sise :D

    izijem flips malopre

    Haha, koliko dugo si gledao u slike brt xD

  8. kolko volim sto ce da izgube govnari, prvo cilic sto me sjebao prvi mec, a posle i zato sto sam SRBIN :D

    dio cekaj vesti do pola 12, ako imas na racunu

  9. Uplatiću na račun, svejedno moram do ulice, i čekam info.

  10. evo ti od igraca

    CJ McColum +
    Rudy Gay+
    Harison Barnes+

  11. Anderleht 6:0, al džabe šta god sam hteo da igram davali prejadne kvote.. :/

    Izijem prepisaću nešto (jednog ili dva), arm vidi da iskopaš nekog igrača i info do pola 12, od nikolasa jedno, i jednog ja i dosta.

  12. chandler je tip dana, ali mocart skinuo i verovatno je sad skocio na 17,5 18,5

  13. Nerešeno za sad, Dio, još jednom treba Karlsen da bude beli. Sutra se igra poslednji meč, danas je dan pauze, odmaraju ko da po ceo dan guraju lokomotivu, a ne pomeraju figure tamo amo.

  14. Koji Čendler, ovaj iz Denvera? Ovaj koji je počeo da igra pre 15 minuta? El taj skinut? :)

  15. aha poceo chandler xD al nije uzeo sut a vec 9:0 sta bi o.O

  16. Lečki, pokušaću to pauziranje da ti dočaram jednom pošalicom od 0.17 seltika:
    Umni rad je fizički neizdrživ xdd

  17. Au koliko bih gledao kraj ovog tenisa sa njihovim komentatorima. Mada možda će prekinuti prenos baš kad izgube, znaju oni to da rade :)

  18. Hahaaha a brate, jaču bih ocenu ja dao tom skeču :)

  19. Svaka čast Palmeirasu, koliko školska pobeda, bez ijedne šanse date protivniku za zgoditak. Hvala drugari!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.