Кладионица

  1. Ja mislim da sad ide superefikasno drugo poluvreme i da svi prolazimo sve a vi drugari sta mislite

  2. Pa ako ertel pogodi jedno 2 šuta do kraja ove četvrtine pa i da se nadam nečemu

  3. Bombas upadni ovde na kratko i pozeli nesto lose Mileru, ja jednostavno ne mogu

  4. Nisam bombaš, ali mogu loše da poželim xD

  5. Uživo na efes 2.3, molim lepo, pa kako bude, nadam se da će izgubiti da zvezda malo prodiše, win-win situacija.

  6. hahah ajde ne seri kilograme...kao stavlja pare na efes, ali navijaće da puknu da bi zvezda prodisala, uh kako bih te šutnuo u glavu sad

  7. 200000 maraka na zvezdu sam stavio

  8. па да сам ставио две 'иљаде па и да навијам за ефес, овако са 500 ми није жао ако пукнем.

    ма шта се ја теби правдам будало једна 'ајде максе

  9. Kako bre samo 9 za cetvrtinu majku vam jebem kakve su ovo lazi

  10. ница у претходне две године два прелаза има са каеном, време је за трећи мислим. 4.5 квота на кеца сад

  11. hahah ajde ne seri armine...kao 9 za cetvrtinu, ali navijaće da puknu da bi zvezda prodisala, uh kako bih te šutnuo u glavu sad

  12. kilogram bi popušio kurac da dobije tih hiljadu i dvesta

  13. kilogram kad bude izgubio efes pisaće ovde komentare bravo! ajmo sad zvezda esam reko, a kod kuće će da plače za parama celi dan

  14. Mrs majku ti jebem

  15. Za pola kosa nas obara Miler

  16. I mene ertel jebeni, čekam da ubode tu jednu trojku i neće neće neće

  17. Ladno degeni onaj autokoš upisali Kuzmiću

  18. I ja gledam hoće li ispraviti, izgleda da neće

    Mada mene jebe i minus poena na zvezdu, nemam čemu da se nadam.

  19. Dangubićeve poene upisali Kuzmiću

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.