Кладионица

  1. Hvala :D

    Da nisam uplatio, sad bih gađao partizan 2, kvota 4.5 na 5 minuta do kraja.

  2. Srecno rodjenje sina i odigravanje keceva kilograme!

  3. I dodje monako 3+ sad bih zaplakao

  4. Pa hvala ali kćer je u pitanju čini mi se

  5. cestitam ti u svakom slucaju

  6. Nsi crnogorac pa da ti je krivo
    Neka je ziva i zdrava legendo!

  7. Aoooo puče partizan, a cedevita igra za 20 minuta i ne treba im ni za kurac sad, a hendikep 16.5 na fmp, zvezdu, fmp bre

  8. Само да искористим прилику и јебем матер Севиљи. Хвала.

  9. Ako buducnost dobije zvezdu partizan ispada i krka ide dalje

  10. Dobro što sam opet zaobišao Vrapca

  11. Da l je njukasl dao jedan gol jebem im bater bas bas, onaj benitez ima ubedljivo najjaci tim u ligi jebe ga ko stigne jebem mu mater luzersku

  12. Igramo na kartu Zvezdinog umora i nadamo se pobedi Buducnosti. Napred djetici, omogucite nam da karamo kurvetinu sto pre jaja su nam prepuna preljevaju

  13. Bosko ti si samo vagabundo tebe ljubit to je ludo

  14. Dobro ceo dan me jebu sad ce da vide kako jarac dere musu

  15. danas ko je uzeo pare ja mu popusim kurac gratis

  16. sklopio sam vadjenje za nba u 21 ovaj ko oce neka salje poruku jeste ko pickica al ne smem ovde vrag odneo salu moram da se povadim veceras pa sta bude bude SVE U KURAC

  17. armine ti mora da si miliunas neki.

  18. Je l to zato sto je bio milijarder xD

  19. Zamislite dokle je doslo kad sam igrao Safhauzen jebeni 3+

  20. Ja ne znam odakle mu više, mesecima puca sve što okači, samo puca puca puca i opet kao on se vadi ma da bre a studentsko govno pa koga farbaš alo bre makar priznaj da pereš babe za dva soma nedeljno

    Izmišlja sve ovo, nema druge

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.