Кладионица

  1. to sam i ja hteo da kazem kilograme ali nisam znao ovako lepo da upakujem da ga ne uvredim jer je kao srna nezna na svaki malo agresivniji komentar usplahiri se i bezi a necu da ode :(

  2. Kada ne ispizdim prejako i ne dramim mnogo znajte da sam prosao osiguranje tiket(manja kvota veci ulog, vadi uloge za taj dan) i pizdim sto nisam prosao sve jer treba sve da prodjem posto sam doktor, a desi se sve da popadam ko evo sad kad popenim ne razmisljam cisto i pravim sranja pa me oladi kad me sjebe jos jace
    I sebe pitam odakle vise vadim pare za tikete hah al jbg msm ja sam danas pukao 4k kad pogledas ps kolko je pukao smesno al jbg meni je to solidna suma, juce me spasio juve bio bih 5 u kanalu

  3. Danas je osiguranje bio
    Bormaut gg
    Bajern 1i3+
    Monako 3+
    Mrtva sevilja kec najmanja kvota za 5k sto bi pokrilo i nba

    Od onog lika umesto da sam singlirao prvo 0 golova sindjelic prvo nema u balkanu ta igra mrtva pa vezem ppx sa onim dublom njegovim gde obe utakmice dodju prelaz jebeni al jedna u pogresnom smeru i to najmanja kvota i to za 4k

  4. uuuu djoks ovo ulazi pratim

  5. Dojava!
    22:00 Njujork - Kolorado 2-1

  6. Jebem li ti nebo kurvo vrati mi džigercu vari mi vrati mi vrati mi

  7. Ajde arsenal dupla pobeda ajde jebem ti sitno seme ajde majku titjebem da ti jebem pa dokle više ovajo ljudi čekam milion samo arsemal

  8. nikolase koliko je sigurno? nemoj nam to raditi pls...

  9. Au sunce ti kakva tema ahaha Ps, svaka čast za opis Marine sa sve stanom, osećam se kao da sam ja jebo.

  10. Au jbt pa ja kad čujem reč DOJAVA srce počinje da mi preskače moram pod hitno kod lekara, psihijatra, sveštenika da mi pomogne neko, ali pre toga moram do lepe Jelene ili lepuškaste Ane da uplatim ovo

  11. kakve crne dojave
    manite se tih gluposti braco

  12. Nikolase jel da zatezem ili ne nemoj jesti govna

  13. prodje moja mladost kao divan san

    cetrdeset neka kao dlan o dlan

  14. Ne bih znao, ovo mi je javio Kinez onaj sto je pogodio Hrvate. Odakle mu ovo jebem li ga... Nemoj da zatezes, probaj tu negde kao Somi

  15. Smešno je što pseto stalno priča o preozbiljnom zatezanju a ovde postavlja tikete sa max uplatom od hiljadu dinarčića.

    Ne provociram samo konstatujem.

  16. Brate...da li mogu da uplatim ko i somi? Ako on 100 ja 1000 nemas ti tu sta

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.