Кладионица

  1. Mislim nemoj da me slazes pa da mi kazes "drkam te" jer sam ti to rekao nego bre brate kako nije otisao sada pa nisu danas putovali valjda haha a lozis me bila je vest da jovic nije otputovao rekli bi i za kuzmica prc jedi govna

  2. Aha, ok. I pusi ga znas

  3. кад макарончева баба убоде шест играча на рендом

    https://media.giphy.com/media/3oEdvbpl0X32bXD2Vi/giphy.gif

  4. Гле овог Млату што ми баксузира с Дончићем.

    14 поена, 5 асистенција и 7 скокова, запамтите овај пост.

  5. goran dragić - ne znam ni gde igra, ni šta radi inače, ali ga svakako i ja mrzim jer me onomad zajeba za pedeset soma

  6. ma šta ne znam gde igra G. Dragic(MIA) pisalo na tiketu

  7. Somi majstor za EL je isto igrao minus na Doncica, tako da nemas nikakve sanse

  8. Koji je bre on kurcev strucnjak haha

  9. Radj naucio tiket napamet zna i kod za isplatu haha

  10. imam dojavu ko hoce na pp

  11. AHAHAHAHA DRAGIC MAMICU MU JEBEM
    5000 MARAKA ZA POLA KOSA

  12. HAHAAHHA BABA LEGENDA

  13. Jel to najvise sto je ovde neko cekao za isplatu a da je pao na jedan par?

    Znam za somija i rajsa i acukg i rendolfa

    I armin za.. cek

  14. Цоа је имао неки тачан резултат за много веће паре од тог с Рендолфом и сјебе га гол у надокнади.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.