Кладионица

  1. kolko mi je do jaja poceo dan jebeno, u 4 ujutru sam nasao nacin da se obogatim, spavao samo 3h i ismijao se prejako vec 10 puta od jutros, skuvao sam kavu, jedem bavarsku pitu i cekam brata studemajera sad u 1 i izraelce u 2, malo coviku za sricu triba, a tek je pola 1..
    pap kucam ti sta kako kad napunim tel i proverim zakone xd

  2. sta li je bavaraska pita

  3. I kad pocinje onaj celik sto si kacio onog majmuna

  4. Odgovori mi prokletinjo

  5. u subotu u 15h, jutros kvota bila u mocartu 1,8 cim su izbacili, a oborili na 1,6 posle sat vremena jer su ljudi ulegli sa uplatama

  6. bavarska pita nema na netu to i jesam video samo u ovoj pekari, lisnato testo pa puding pa lisnato testo pa neki dzem od visanja valjda pa preko opet lisnato stvarno dobra poslastica

  7. Sad cu igram x2, oni i ako su se dog sa keca sad ima da nameste x2 zbog uplata. A to je bosna mogu da nameste za 30 maraka

  8. evo analiza opet, william hill uklonio mec, po bosni je 1,5
    http://www.t1x2.net/tip.php?id=118421#analiza

  9. mozda ce biti prelaz na ove bosance

  10. Jebi se izijeme

  11. joj dajte taj neki prelaz jebote sinoc sam hteo da se ubijem kad nije dosao brazil znaci trebaju mi te pare sada nenormalno dajte malo da i nas razgali da jebemo ovaj nakrivo posadjeni sisitem drustva

  12. prosao sinoc neki prelaz sto su jurili na 1x2 forumu

  13. soso nimes x
    mec iz x-a
    troa 3 +
    lokomotiva zg-hajduk x
    kvota oko 100

  14. koji je prosao sto su jurili tamo

  15. Isto brazil 1-X

  16. Coa nisam ulazio uopće na šta da se baci danas tipa 30, 40 evri?

  17. haha pa ja sam asa parama video tamo

  18. Bacim kurac Nemci i Francuzi mrtvi

  19. I jps jedna je bila koja je dosla uspeo si da od dve ubodes jednu koja nije dosla hahaha

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.