Кладионица

  1. Zašto si prekrio gaće gde treba da se vidi da je usrano od prdeža?

  2. Ma pocepane pa me stid

  3. Kada je fudbaler Cristiano Ronaldo bio upitan da donira svoje kopačke na aukciji za prikupljanje prihoda za desetomesečnu bebu koja pati od poremećaja mozga koji može da prouzrukuje i do 30 komplikacija dnevno, Ronaldo nije prodavao kopačke već je platio punu cenu od 83 000 dolara za sve operacije i tretmane malenog Erik Ortiz Kruz-a.

  4. Ovi somijevi vola ne mogu da ubodu

  5. Haha solidne "glasam za sns" papuce

  6. Sahraniće me kolom, na svim tiketima ga imam

  7. Ajde, Kolome, ne jedi govna i batali da asistiraš, daj neki koš

  8. Imao je 6 odavno zajebava se izgleda

  9. I ja umesto da prepisem samo nikolasa prepisem i somija ccc a sam sam jos gori pisao na DACKU 1&+ haha

  10. Vazenkov 2 skoka za 3 minuta kakve su ovo lazi bre

  11. Samo teraj ti, Kolome
    ali trebao bi da znaš
    biću dobra bilo kome
    iz inata, hoću baš

  12. Ma izbaci ga odma, pa tek što je ušao lik

  13. Vonamejker 2 suta uzeo isto somijev pulen

  14. JA OVO NECU DA PLATIM RADITE PONOVO!

  15. Koponena mrtvaka, teodosica i vilbekina i to svu trojicu na razlicitim tiketima jebem ti mentola srusices mi sve covece

  16. Armine daj neki tip

  17. Imam i jedan sa plusem na zizica i jedan gde su rajs i vonamejker plus jebem ti bre sta sam radio ja ovo a utamica u nikad grdji minus ide

  18. Pa dobro, imaju po dva poena, 13.minut je, šta malerišeš

  19. Ja dao grina jos jutros ostalo je kurcina sve

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.