Кладионица

  1. Nulu govnar naravno, sto šuteva je promašio

  2. Bilo bi lepo da se UMAČVANI

    Kontate, prošle nedelje je Mačvan imao nulu na poluvremenu pa je došao plus :DDD

  3. Sta im uradi micov jebem ti lebac ludi

  4. Svi cekamo bubou majmuna za pare sta

  5. Grin prelagano izasao ne moram ni da napominjem to, a otkad se ucutao ovaj baksuz umro je i plajs i sad je nasao da se pojavi doci ce kurac buboa

  6. Oly namestaljka 1 kroz 1
    Zaplakacu ne dodje li buboa mrtvi da li to ljubav pravi od nas slabice

  7. On ni ne igra jebo mu ja mater, odo u kurac tu sam za sat vremena pa nek se jebu nek rade sta ocr

  8. Trebali smo da igramo Micova plus

  9. Ma neka smo mi živi i zdravi drugari

  10. http://i.imgur.com/dey2aYG.jpg

    'ајде деколо молим те убаци још 11 поена, не могу више да издржим овај терор јебени

    писао сам тикет, кренуо ка пулту и онда се сетио псетових речи и реко' из ината има да ставим још једног, вратим се и седнем, кога ћу, дај жижића јебем ли му мајку у пичку баш

  11. Pa imaće dekolo 28, opušteno

  12. Ne mogu ni da se drkam na onu glupacu birc stao na granici

    Dabogda mi se ruka osusila ako ikad vise odigram plus osim na ljude tipa: dekolo, lengford, kuzmic, bogdan i ostali kod kojih je lopta kad je gusto. Znaci ove fore e nam zileta znaci mile ide u plus vise ne jebem od sada samo minusi na igrace timova koji igraju protiv zvezde, olimpijakosa...

  13. искрено се надам, не пребаци ли 21.5 ја у кладионицу више не улазим. добро, не улазим бар 10 дана, ето.

  14. Ajmo bubili pa ulegni jebate

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.