Кладионица

  1. Kad prodje tiket pseto, uplati mi 200 din tiket da razbijes maler a ja ti vracam pre prve uplate.

  2. Somi aj udalji se budi covek bar jednom bar mi leba sutra da jedemo

  3. Dodji oko 11 da se pomirimo

  4. Znaš, Armine, reči ponekad mogu da zabole.

  5. Jbg lecki ne razmisljam cisto na PRAZAN STOMAK

  6. I sto sad ne vraca plajsa idiot ataman?

  7. Pa,ako,si ispratio nikolasa koji ce ti kurac plajs jbt pusti ti te vadilice

  8. Ne pitaj me nista

  9. ја не желим више овај бедни живот све му јебем на гомили

  10. кликнуће ми нешто у глави попалићу пет кладионица па нека ми ломе ноге после овако више не може

  11. Drzite plajsa majku mu jebem u picku vise breeeeee

  12. "ма шта онај псето једе говна да смањим број парова, сад ћу ја да му покажем како може са 6... не 6, 7 брате, ево допиши жижића плус, шта је за њега 10.5 против томића и фаверанија"

    сад навијам да спанулис и папаниколау пребаце границе у другом да не бих себи руке поломио јер би их чекао минус на два тикета, уз минус на деколоа на једном.

  13. Jebeno ih stize galata hahah

  14. Sada da vidim zvezdu padalicu pozeleo bih da se ne kladim vise ide nikolasov tiket i iako dodje bicu u minusu pa jebem ti sve

  15. Niko te nikad voleti neće ko što te volim jaaaa
    Buboa, Buboa ubico armina

  16. Ahhahah jebem li te cigane padnem li samo na njega

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.