Кладионица

  1. Hahahaha somi aj bezi jebeno

  2. Hahahah to je taj entuzijazam

  3. Nikolase, nemoj se žestiti, pogodićeš neki tenis ovih dana, recimo turnir u Umagu je tvoj reon

  4. Ajde bre Klineru ne seri, Nikolas pogađa turnir u Umagu, a ti nam ostavi ovde brdo pogođenih tiketa, a

  5. Šarić 18.5+
    Bil 25.5+
    Derozan 26.5+
    Lopez 21.5+

    Ispratite ovo verujte mi braćo

  6. Ja retko postujem, i singlove pogadjam, ali ne pišem ziheraški, pa da ni to ne pogodim.

  7. ти си шоми баш лепо развукао 230 динара на ове тикете данас колико видим...

  8. Klineru ako ne iskuliras iznabadacu te glavom

  9. još malo pa dinar i po

  10. Lol pa Nikolasovih je ovde 80 posto tiketa

  11. Pf, ja kad bih se od vrapca plašio, praćku bih u džepu nosio. :*

  12. Što jasno govori kakav je znalac, niko ništa ne ubada.

  13. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=3758#post_3734879

    плачем пичка ти материна аахахахахах

    ево додаћемо сви по 26 пара да скупимо за један тикет од 20 динара ахахах

  14. додуше ја у сокеру нулу округлу, ни пару им не оставим, може ли сиротињскије

  15. Nikolas ziheraški ostavi ovde juče dobitan tiket sa kvotom 21.67 a tebi svaka čast na tvojim pogođenim neziheraškim singlovima koje verovatno niko nije ni ispratio

    Stvarno Šomi koga bre ti farbaš

  16. E pa jebacu ti majku za ovo da znas slepcino jedna

  17. Ispratite onaj tiket što sam postavio, javilo mi se

  18. ne vredi ni kad prepisem od nikolasa, samo ga izbaksuziram..evo da se i ja pohvalim moje stanje 0.58rsd ;(

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.