Кладионица

  1. Izijem je plus nestabilan ko živa

  2. Sad ce klipersi da izgube kakav sam baksuz govnjivi pogledaj sta rade jebeno ispada im lopta bacaju cigle pa dokle vise

  3. Kome to VAM? Jel ti to meni persiras? Ili smatras da je neko drugi osim mene zasluzan za ovo klasicno RAZOTKRIVANJE?

  4. Pa dobro i bokser i papet pripomažu, ali ti si inspektor kluzo u ovom slučaju.

  5. Bio u kladzi i prso kad me sjebala benfika koja je bila kao "sigurica da se razbije maler" i zategnem za sutra 2-3 gola da daju liverpul, zvezda, bajern i lazio (sve sami evropski velikani minus lacio nevelikan)

  6. E ta igra ti prolazi, tu je spas, evo odmah da ti kažem (možeš da ga baciš sad xd)

  7. E bas ti hvala. Nije ni otkucan a vec je pao.

  8. Sad mi dodje da zovem ujutru da kazem da ne kucaju a leglo bi mi tih 60ak hiljada

  9. Solidan Blagoja tiket

  10. Bolje da si bacio somadina na tu kvotu 21 nego sto malerises

  11. Pa nije to blagoja tiket nego coin burazer tiket, a burazeru nisam baksuz, on baš misli da sam mu talija tako da sve te tikete mogu da aminujem i ok smo, sutra bih prepisao to uz tvoj blagoslov na čak 500 dinara!

  12. (mislim kad već očekuješ da padne sad valjda mogu da prepišem xd)

  13. U stvari bolje da ne prepises jer ako sam ista naucio u svom kladionicaeskom.stazu to je da najcesce tiketi dodju kad ih neko ne prepise da bi posle mogao da kuka JOJ KAKO NISAM PREPISAO

  14. Hahahha coa bohu sam rekao

  15. Ti(coa(ako opet uleti neko)) prepisi jbg imam neki osecaj za ovaj liverpul da ce biti nekog trpanja 2:2 3:3 3:3 2:3 a bajern malo umoran plus u gostima, zvezda namesto to 0:2 i lazio moze lagano da pobedi 0:3 a moze i 2:2 oni su ko lud kurac isto su u gostima
    (najveca nada za neprobijanje granice mi je to sto.sam.na goste igrao)

  16. A brate meni skoči pritisak kad vidim na tiketu od do golova

  17. Klipersi mrtvi ubacili 14 poena u 1.četvrtini protiv oslabljenog Klivlenda, ovo je neverovatno. Mrš bednici

  18. Daće 108 poena nikad

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.