Кладионица

  1. NE IGRAJU JEBENO IRVING LEBRON LOVE SVUDA SU OBORILI I JA KASNO VIDEO I ODEM DO BALKAN BETA I DAJU KVOTU 1,9 DA DOBIJAJU KLIPERSI 4 RAZLIKE TRCITE U KURAC BRZO

  2. Spustili na 1.15 u Mozzartu.
    Arm ko ide preko Grifin 21.5 ili Pol 18.5 ?

  3. Ne bih dirao brate jbg lagano ide bo

  4. Pre sat vremena izasla vest jebena mogli smo da ih masakriramo, pratite li koji kurac moj

  5. A jbg ja svako vece dodjem i cekam sve mislim izijem i ti pratite to pa cete javiti zaboravljam da radite za kladionice vas dvojica

  6. Ja se čudim kako je Izijem dobio kvotu za Slobu

  7. A brt boh aj kazi da nisam u pravu razmisljao sam malo i
    (nastavak u sl postu)

  8. Mada Armina sam odgajio od kile mesa ne sme nam to uraditi

  9. -Ohrabruju nas da zatezemo
    -Armin prica o kockanju kao da je speedball u venu
    -Izbacuju "dojave"
    -Neretko i prelaze nerealne
    -99% tipova im ne dolazi
    -Izijem izmislja neke igrace
    -Armin svima malerise tikete
    -Pokusava da utice na psihu psihicki slabijih kockara(somija i coe)

  10. Hm. Imaju po 10 min da se odbrane

  11. - предложио Богдановића који је ужасан вечерас, као да му циљ да да што мање

  12. I sad armin kao trcite do kladionice ne igra niko za klivlend a u stvari zna da je kvota vec pala i da ce svi to da vezu sa necim na sta ce pasti. Previse je dokaza.

  13. Provaljen si decko. I plus nam trubis da vucic pobedjuje na izborima da se ne bi kladili na belog i ojadili kladionice.

  14. Plus je meni armin u pvt pricao da se zaposlio i da ima veze sa klad ali ne sme da otkriva detalje.

  15. Hvala vam za ovo otvaranje očiju, prijatelji.

    Od sada ću armina i izijema drugačije gledati kad se pojave ovde, i uvek kontra na njihove predloge, širite dalje, ne dozvolite da još nekog zaslepe.