Prijava

uuuuups ovo nije trebalo da napisem :D

Pa ima tiket na prošloj postavi. Vidi je l došlo mene mrzi

Generalno ako uzmemo najglasnije na ovoj temi, koji je procenat prolaska, ima li dobrih saveta ili uglavnom kuknjava, cisto da znam

Dobija li Wawrinka ovo?

U brate sto bih voleo da je kalunga dobio ona tri tiketa. Kad imas muda da ulozis 15k to postujem.

Pogle ovo moje govnjivo sranje neka neka branko je brat a ja cu da ig karam samo da povezem 2-3 komada da dodju
http://i.imgur.com/VkXnV05.jpg

Dobio bih šupalj nos do očiju da nisam 20k stavio na lajv manje od 1,5 golova prošao mi samo ovaj od 23k i taj u lajvu. Plusa imam 30k. Da je ispoštovalo duplu pobedu sad vam ne bih kucao ovo već bih gledao kako mi kurac vene u mlađanoj pičci.

Jbg brate moj ciganski bice bolje sutra jebacemo ih, kartu ti nisam zavrsio jer sam zaboravio da se ne lazemo

Više koksa i kurvi za mene

Necu ni ja da idem, zato. Mozemo gledati nedje i zamastiti se ako volis evo i boha da zovemo

Pseto, na onom za 73k prodao samo brančilo?

I jovic sto nije igrao.

Samo branko za 44

Ja malopre razmisljam sta bi se moglo igrati i nista mi ne pada na pamet znam da neki union berlin fazon igra danas i sad vidim nikolasov post reko sigurno neki tenis nesto, bas si me iznenadio sam ovim nba-om

A kolko ti je ovde za 3/4, povracaj?

Aha, pa ok jebes ga ako bude SAMO OVAJ ME ZAJEBO makar je nula

Posto nisam neko ko preteruje sa uplatama, a ako krenem, znajuci sebe ima da prodam stan i auto na kraju.

Da odvojim recimo 8k mesecno, sub i ned pustim po jedan tiket za crvenu, da gadjan nesto kao onaj psetov tiket ili malo manje. Kvota 20 nek bude.

I tako svaki vikend. Pa izacicu jednom valjda od 20 puta da pokrijem ulog. Xd

Nego, sto se somi23 samobanovao?