Prijava

Bice ovo prvi dan posle poduzeg vremena da nisam nista odigrao, probao sam da izvucem nesto iz familije na jeftine fore, kad to nije uspelo odustao sam jbg

Ja odigrao jbg al eto vec me prva jebe ne mogu da uteraju drugi sat vremena
http://i.imgur.com/xz65olV.jpg

Ja cu posle par dana pauze baciti

westbruk +
okc gsw +
L Williams +

granice su nebitne, west protiv gsw nalozen ko bik, hjuston igra protiv denvera cija je odbrana nebitna sasvim

sasvim nebitna lolo

Cekaj, veceras je okc-gsw?? Do jaja moram vestbruka igrati ako ga ne metnu na 45 xd steta sto durent ne igra haha

Dobise ovi crveni u 88om a nije penal za gimares :( kapiram da je neko bio 1 na 1 i skrsili ga jbg kako mrzim kad padnem na prvu jos kao sistem lol

Da, igraju u 01:00..granica je mislim 32,5 u mocartu al kapiram da ce se izloziti, tu nema granice koju ne moze da izpenetrira

a sta je zapravo sigurno u ovom svetu stradanja..

Sigurno je samo da ce me neko izjebati ko ovna haha

nocas oklahoma za hiljadu evra

ocemo li sva moja braco da gledamo tekme zajedno ovde

sad ce bracico okc pa posle den hou

jebote odigram terensa rosa iz orlanda on za poluvreme nista kakav si to igrac da igras pocinje u prvoj petroci i za poluvreme nemas ni poen ni skok ni asistenicuju

Vole počni da šutiraš

Bolje da nije poceo usrase nas on i saric jebem li mu seme glupo igraju produzetak bez njega jer ima 6 faulova

Vestbruka ne radi GSW ako u timu nije Durent, nikar gora partija, pa kaj se ovo vise desava

Pao H1 8.5
Žalgiris - Efes 158.5 -
Raduljica 7.5 -
Osman 8.5 -
Tajs 8.5 -

Drago mi je da si se vratio minusima prijatelju dragi sinoc smo solidan kurac ispusili ja sam na 4+5/5(4 tvoja plus vestrbruk) pogodio dva :(

псето, може ли у моцарту да се игра она игра у кошарци да неки тим побеђује до 5 разлике овако регуларно, пре почетка, или то може само уживо?

не може, претражио сам све, мора уживо изгледа, срање.