Prijava

Bosko Simic
Pa jesi siguran ili nisi?

Siguran sam al nemam 200k

Pa pojavi mi se onako 170 sa neba.

Siguran sam al nemam 200k

Pa to i jeste razlog sto ne uplatis svojih 200k da imas 170 i prepolovljavas potencijalni dobitak xd

Aj uplatis ti 200k i ako dodje das mi 85, ako ne mozes mi odseci kurac i poslati bombasu postexpressom.

Vidi vrlo si bezobrazan sada, ja ti se ponudim da ti pozajmim sto hiljada dinara bez ikakve kamate, procenta, garancije, rema ili bilo cega kako bi ostvario neki profit a ti me optuzis da je ponuda nefer. Znaci ti taj dobitak potencijalni od 85k bez mene ne mozes ostvariti, ja se ponudim da ti pomognem ali da pritom i ja ostvarim neki dobitak. E sad to sto ja ne verujem u tvoje "siguran sam" nego trazim dodatnu garanciju za investiciju od dvesta hiljada dinara da bih dobio 42,5 posto iste pravi problem? Hm, nisam siguran da bi igde dobio povoljniju ponudu.

Aj uplatis ti 200k i ako dodje das mi 85, ako ne mozes mi odseci kurac i poslati bombasu postexpressom

Pa u principu to i jeste bila moja ponuda, da ja uplatim 200 i ako dodje ti imas 85 i ja 85 a ako ne dodje da mi ti das 200 kojih nemas i koje bih ja trebalo da pokusam da izvucem od tebe, ne?

Pa da al ja nudim bez izvlacenja, odseces kurac i kvit smo :D

Vidi vrlo si bezobrazan sada

Sta si se uozbiljio toliko, koji ti je kurac? xd

Pa ja ne znam dal si nekad izvlacio pare al to ne funkcionise bas tako jer da me pitas da li bi vise voleo da papet master nema kurac ili svojih 200k nazad ja bih birao pare. Zasto nikad ni jedan duznik nije ubijen? Pa ne moze da vrati pare posle. I ako ga lomis lomis ga da ga ne invalidises jer mora ici na posao neki kroz mesec dana jbg inace od kurca da vrati samo xd

A bag mi je to, uvek sam ozbiljan kad pricam o poslu jbg

pa dobro ja sam se salio xd

Msm ubedjen sam u ovo 49.9 MINUS, to nije shala. Ja cu sigurno da ulegnem, ali skromno i u krugu porodice xd

Sta si se pap uhvatio za to ko siguricu veka jbt hah komentari na fejsu su 5% glasackog tela nemoj posle da kukas kad budemo proslavljali pobedu u prvom krugu somi i ja(ako se vrati do tad :( )

Ma kakvi, Vucko ide preko 49.9 sig. Je l' smes Papete da se kladis sa mnom u 50k ?

O tome da će rezultate izbora drugog aprila mnogi sa nestrpljenjem čekati, svedoči i to što su prema našim nezvaničnim saznanjima pojedine uplate u petocifrenim iznosima u evrima.

Ne smem sad nikolase, poljuljali ste me ozb

Da ako rešiš da batališ pare drobe se kolena i to je to

Vesti radile kao intervju sa nekim menadjerom mocarta, i dodali posle intervjua.

Da mi izdrobe kolena nabio bih 6k MMR-a lagano :D

ja somija nikad nisam nazvao da je on kajgana..

Ja mislim da vucic cepa u prvom krugu i vrv cu to malo zategnuti

A mislio sam da si ozbiljan sa onim jbg xd