Prijava

https://i.imgur.com/RooK2F3.jpg
Jebemite kalatese bas da te jebem celvog tako

ау батке, баш штета.

мицов га је повредио пред крај треће четвртине, жалио се на раме и изашао, не знам да л' је уопште улазио након тога, пребацио сам на звезду, али могао је глат

Izasao je i tiodor zbog tehnicke za floping nepostojeci tako da je to to

Au lepo kolko imas ovdejednp 30?

31 i nesto. 250 manje nego sto sam zeleo :(

oces da me pepi odigras sad jedan NBA za nocas??

E jebem ti baksuza da ti jebem. Pre dva dana čekam samo Mumbrua da utera 13 mrtvom Partizanu i on to ne uradi naravno iako od početka Evrokupa lagano svaki put dođe u plus. I kao da mi nije dosta španskih cigana, večeras me opet za isplatu sjebe samo Dubljević (ok Cnogorac) koji je imao fazon 10 skokova ali nije mogao da dođe u plus naserem mu se u usta.

Samo polako gonzo mora da se probije jednom ako ne userem maksimalu za dve godine bacicu im bombu

NEMA KURCA BRE SAMO JEBANJE U MOZAK JEBENI

Ajde celzi jos 1 ajde pls

Ajde celzi jos 1 ajde pls

To plus ajde votforde i ti još 3 i jebao sam mocarta danas

Ova tema je ukleta stvarno

Nema veze ne gubim nadu ajde Votforde još 4 pls

I ja cekao celzi u lajvu jos jedan ne verujem sta sam gledao. Navijao sam posle za sautempton da ga da i da padnem tiket jer onu kolicinu jajarstva dugo nisam video kakvi klosari jebeni jebem im se s majkama

Sledeći put kad Izijem umre, slušajte njegove poslednje reči

Ej nijedan gol ove sezone nije dao u prvenstvu i sad ga da

Igrao napoli da daje 2-3 haha pa jebemte sreco

Gooal! No wait, it's been ruled out for offside. Jose Callejon (Napoli) disagrees, but the linesman is sure about his call.

haha

Ahaha

E ne znam gleda li neko siti vs totenhem, prenosi gojko andrijasevic, covek je dosao bolestan na posao ili cepa belo vise nego deki, smrce nesto svakih 20 sek ide mi na nerve, i dodaj sve to na njegovo botovsko komentarisanje i eto, imal utisak kao da sam pao jedan gol na tiket za 100 soma koliko mi covek dize pritisak