Prijava

Partizan sam u cetvrtak pogodio 1:1, sad 0 prvo poluvreme, zvezdu iz 2 u 1 na dva tiketa, ligu sampiona solidno pogadjao, barsa 0 3 polivreme 3 3 kraj ja igrao 2 sve me redom izjebalo i u nadoknadi i mimo nadoknade

Ovom prilikom da se najebem mile majke Krisu Midltonu jebem te u te oči daunovske el si tolko ćosav u ruke ne mož daš 17 poena majke ti ga spalim sakate
https://www.mozzartbet.com/sr#/ticket-status/1137-6782609-1974

Skidam kapu ti skidaj gace

Ustvari navuci nazad da je sve proslo onda da ovako nista

Govna grobarska ne mogu ni go dati zivot mi unistili nije samo stvar u tiketu nego u zdravlju i psihofizickom elementu uzasno kolo

Da imam na racunu nesto tj da mi nije partizan uzeo isplatio bi ti 1000 dinara na racun

Da ne slikam sad 0-1prvo 0-2 drugo vec bi bilo previse blamaze
Edit: Ubo sam ipak 1 od 4, celzi daje 1 do 3 gola - 1,32 kvota bar nesto

Top tiket mislim smesne pare i to al ubodeno gg3+ na mecu sa rez 6:3 totenhem lagano i sad vidim zorzinjo u 93em mi oborio tiket sa penala. Ovo nije borba za pare ili kurcenje ili bolest ovisnosti ovo je borba da vidim mogu li ista ubosti da dokazem samom sebi da nisam noob al ne ide mi poal godine pogodio sam 10 prelaza i tacnih rezultata i imao 2 dobitna na 202 odigrana

kladionica je okrutna ljubavnica

Al necu odustati jos cu se koprcati dok ne dodje dan da ubodem tiket sa 4 prelaza svi da dodju u glavu i nikad laganije e tad kacim kopacke o klin. Volim da ispratim fudbal da sam u toku jer nisam ranije pratio godinama unazad cak ni zvezdu kad je dobila liverpul i volim da pogadjam al nije o glavu ostavice bergas kladionicu sa povremenim tiketima al garantujem da cu ubosti jedan kvote 500 i bicete obavesteni
Nisam ja zavisnik o naprotiv sto kaze balasevic
Al ima crv ne da se

Ko nema sreće u kocki ima u ljubavi - Šmoklja i jebe i uzima pare kladionicama, ponekad i istovremeno

Pazi sta radis buraz.

Napio sam se juče, stavio 13k na tiket...i sreća pogledala budalu. Izašao sam 120 hiljada.