Prijava

Ma alal vera, realno je bilo da se probudim mamuran i shvatim da sam bacio 13 hiljada na jebeni tiket, pa da se jedem danima zbog gluposti. Xd

Ma ti to nadoknadiš lako sa 2 kutije slajseva zlatiborca onako ispod radara

Btw, svaka čast, solidna kinta

Solidna, ali jos uvijek ispod thilmarine plate

Ko osvaja?
Ovo su kvote u MaxBet za osvajača:
M. Siti 3,75
Bajern 4,5
Liverpul 6
Čelsi 8,5
PSŽ 11
Ajaks 15
R. Madrid 17
M. Junajted 19
Juventus 30
A. Madrid 41

Da se stavi po 500din na Real, Mančester i Juventus da osvajaju LŠ.

Thilmo
Da se stavi po 500din na Real, Mančester i Juventus da osvajaju LŠ.

pre mesec dana

Vidi se da imam osećaj lol

I gledam sad onu moje na vrhu stranice, gde sam nalupao i uzeo 120 hiljada. A mesec-dva pre toga sam isto nalupao domaćin 2+ i uzeo 115 hiljada. Znači 2k evra sam dobio za kratak period na gluposti. Onda odem do menjačnice da kupim evre, kupim jednu greb-greb srećku i ogrebem 11 hiljada.

I od tog trenutka, svaki dan igram to isto, nalupam domaćin 2+ i nisam bio ni blizu, samo bacam pare.

Mož mi da pričamo šta hoćemo, ima tu nešto kad krene da te kenja i obratno, neke zvezde nešto neki svemir.

Ovo sam napisao da razbijem maler. Pa sam bacio celih 500din malopre i opet kurčina.

Ma dobro je dok se ima da se baca na ovo sranje, ne kune majka sina što se kocka itd itd

https://ibb.co/7WKky66

Zamalo četres iljada. Nastaviću da pijem pivo i da se kladim ovoga vikenda.

Još se kladim, mislim da sam 10 hiljada u minusu od juče. Ali moraće da me ukenja.

Oće sig
Budi uporan

Pa nisi mali jebem te znaš kako kladionica funkcioniše kladiš se 20 godina haha

Pa i nikad ne bacim više od 500din dnevno. Al sad me nešto nervira i tvrdoglavim se.

I to samo jer sam video onaj moj post kad sam dobio, i polakomio sam se ko magarac.

Sinoć mi pare doneli Dončić, Džejlen Braun i KAT. Pro-tip: sad pri kraju sezone uvek igrajte na ove glavne igrače ball-hoggere svojih timova preko, kolka god da im je granica, preći će je. Extra pro-tip: uvek igrajte preko na centra koji igra protiv Jokića, kolika god da mu je granica, preći će je.