Кладионица

  1. Odigr'o dašta! Grci su najslabiji tim na prvenstvu, svaku će izgubiti sa više od gola razlike.

    Prvenstvo je očajno, bar početak. Lopta je napravljena povoljno za odbrane, a ne kao što golmani tvrde. Previše odskače, teško se prima. One jebene trube smetaju igračima 100%, pitanje vremena je kad će početi da se žale. Ako se nešto ne promeni biće sramno malo golova i ogroman broj nerešenih.

    Sutra dobijamo crnce, oni su glupi k'o kurac, taktički primitivci. Nemačka će rasturiti Australiju. Znači tiket za sutra:

    Srbija-Gana 1
    Nemačka-Australija 1H
    ----------------------

    Utakmica Slovenija-Alžir je na nivou druge italijanske lige, a na to se ne kladim.

  2. Е, да, и оне трубе... Како ме само нервирају.

  3. Alzir-Slovenija 0-2
    Srbija 0-2
    Nemacka 1

    I drugi, cisto da probam :)

    Alzir-Slovenija x-2 (dodje x prvo, jos samo da Slovenci dobiju :))
    Srbija-Gana x-1
    Nemacka 1h

  4. Lazović menja Pantelića.
    Lazović dobija crveni.

    Mislim da je kvota vrhunska, a nije nerealno. :)

  5. Haha, Blece, pa gde to ima da se odigra? :)

    Meni Slovenci dobri na oba tiketa. Jos Srbija isto ovako da iskilavi, uvali jedan u '80. minutu i divota. Svabe ce lako, nadam se.

  6. Ima u Meridijanu. Možeš d'izmišljaš igre. :)

  7. Jelena Karleusa peva pred finale, jedna od reprezentacija koje udje u finale odluci da naturalizuje Duska Karleusu i on postize gol u '72. minut.

    Sta mislis? :)

  8. Duska Karleusu

    :D

    Šta znam, to je opet verovatnije nego da Pantelić zabode het trik. :)

  9. Fino si ubo Sloveniju , svaka cast.

    Svu pokretnu i nepokretnu imovinu na 3+, Srbija - Gana.

  10. "Svu pokretnu i nepokretnu imovinu na 3+, Srbija - Gana."

    A prvi udarac u okvir gola u '39. minutu. :))

  11. Alžir - Slovenija, verovatno kvalitativno najgora utakmica na dosadašnjem delu takmičenja.
    A mi bismo mogli da zadenemo jedan, a? :)

  12. Uh, sad bi meni bas valjalo da damo taj jedan i da se zabunkerisemo. :)

    Opet pogodih x poluvreme. Jos samo da dobijemo kao malopre Slovenija(a da ne padnu tri gola :)), i ja dobar. Jeeee

  13. http://www.talis.com/source/blog/http:/www.talis.com/source/blog/images/Stop.jpeg

    A Nemci? :D

    No, šta ćete za sutra? A? A? A?

    EDIT: E, stvarno svaka čast što si ubo Sloveniju!

  14. Pa pazi, ako dodju nasi, ja vec imam naplatu. Ovaj tiket sto sam igrao prelaze mi je u sistemu 2/3. Nemci su posle samo za pun pogodak. A jebem li ga, morace neko od favorita da prokine i da nakanta nekog, makar 3:0.

    Francuzi lose, Englezi lose, Argentinci 'nako... Necemo valjda samo Spaniju da cekamo? :)

  15. Zamalo da pogodim. :)

  16. Luković je odigrao za deset, bez obzira na crveni.

  17. Nadam se da onaj lik nije stavio kucu na 3+. :)

    A i ja moron, igram na nase. Izostavio sam jednu vaznu cinjenicu, da bi pobedili, morali su da daju gol, sto i nije bas izvodljivo. Tako mi i treba kad igram Skandinavce...

    Valjda ce Nemci da dobiju, da izvucem makar onaj "sigurica" tiket. :)

  18. 7 utakmica od 0-2
    Svu pokretnu i nepokretnu imovinu na 3+ Nemacka-Australija.
    To je preporuka za tebe, liče, ja sam vec puko.

  19. Kao sto rekoh, jedino da cekamo Spaniju da postigne vise od 2 gola na utakmicu. Sve ostale reprezentacije su jad i cemer, ne toliko igracki, koliko takticki, jeb'o ih Murinjo sve u dupe.

    Aha, bas cu da igram 3+ na nasu "primamo ga samo iz penala, a da ga damo nema sanse" reprezentaciju.

    Casperu, kol'ko ti imovine imas? :)

  20. pa posle ovih nasih bednih 0-1 vrlo malo :)
    ma nisam nista igrao , nego ispade da samo juzna koreja ume da da 2 gola na utakmici.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.