Кладионица

  1. Ма знам да ниси играо, али зато Лаки пуко 5 сома на Алжиросенегалце... :)

    Мени прошла јуче дупла шанса на Африканце, још само да ми дође осталих 8 парова и ето мени 20 'иљада. :)

  2. Razočarah se juče u Meksiko, ali ipak mislim da oni i Urugvaj idu dalje. Sem ako nešto ne usere ove Francuze.

    Južna Koreja 0-2 (golovi)
    Argentina- Nigerija 1 (ne bih baš za poluvreme kec)
    Engleska-Sad x-1

  3. Kako je gotivan onaj debeli Meksikanac. "Trči" kao da tegli šleper al zato ima teledirigovan pas. Bole ga kurac. :)

  4. Чуатемок Бланко :))) Тај игра за Мексико од кад ја знам за фудбал. Увек уђе пред крај и одлучи утакмицу. :)))

  5. Sad, bez zajebavanja, je l planira neko da isprati ceo tok meča Kim Džong Il - Jorgos Papandreu? :) To bi bilo zanimljivo psihološko istraživanje. A bila bi fora da se raspucaju jer 184 % ljudi očekuje 0:0. :)

  6. Bleki, malko si se zajebao... igraju ovi "bratići" od Kim Džong Ila :)))

  7. Ma taj mi prvo pao na pamet, ne mogu se setim ovog sad. :)

  8. ja sam isao c/p od tulumbca

  9. Ja sam odigrao dobru lovu na pobedu koreanaca protiv grka sa više od gola razlike. Smatram da je Grčka izraziti slaba...

  10. Kako sam se ispalio, ladno sam mislio da igra Severna Koreja.

  11. Francky, lazes da si to odigr'o?

    U tom slucaju, svaka cast. :)

    @banic

    Dobar tiket, pametno ti to za Argentinu.

  12. Ма Аргентина лагано долази кец, ипак су то Меси и Игуаин...

  13. Ovde izasla karta da Jugoslavija osvaja, Piksi daje gol u finalu. Bio sam u kladionici, a ovi me gledaju belo, i nece da mi naprave kvotu. Verovatno se plase da ih ne oteram u stecaj.

  14. Као што рекох, згромиће их гаучоси.

    Бурзуме, иди у Меридијан, може тамо и то да се игра.

  15. Dobro je, dosla Argentina (mada neubedljivo izdanje) jos samo Englezi i pare su tu......

  16. Френки, мајсторски.

  17. Pa neuverljiva skroz Argentina. Zato sam i rekao klimavo.

  18. Jebem ti prvenstvo... Na 5 utakmica nijedna 3+. A sto je najgore, i sutra ce sve tri utakmice biti kilave, jedino ako Nemci dobiju 2:1 ili tako nesto.

    Samo ako Spanija nakanta neke mucenike 5:0, inace ce sve ostale utakmice biti najvise 2 gola. Aj da sa nadamo da nece.

  19. стварно досадне утакмице. УА Платини и Ленарт Јохансон!

  20. не Јохансон, Сеп Блатер. УА!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.