Кладионица

  1. stavljam 500 kinti na to samo bez ajaksa

  2. Рид ће да вас сјебе...

    Валенсија - Расинг 1
    Турска - Србија 1
    Спартак - Сатурн 1
    Чука - Воша 2
    Билбао - Ат. Мадрид 2
    ВБА - Тот 2
    Фрајбург - Штутгарт 2
    Каљари - Рома 2

    Сад сам видео парове за данас и излупао... чисто 1, 2. Можда одем и уплатим овде неких 5 парова од ових 8. Не препоручујем...

  3. Fulam 1 / 1H u sistemu
    Vest hem daje jedan gol / Vest hem daje dva u sistemu

    Man siti u hendikepu
    Bajern-Verder GG3+
    Dortmund volfsburg GG3+
    Inter 1H
    Milan meće dva komada

    Nemojte igrati protiv Junajteda, ta egzibicija se ne isplati za tako malu kvotu...

  4. Nemojte igrati protiv Junajteda, ta egzibicija se ne isplati za tako malu kvotu...

    Не постоји мала квота, постоји само мала уплата ;).

    И да те подсетим да ће доћи до репризе из априла, дакле 3-1 за Евертон, ништа мање неће бити :)

  5. Ma jeste ,super mocni Everton.Evo ga jedan moj rekreativo tiket za nekih 400 dindzi,

    West Han - Chelsi 2
    Arsenal - Bolton 1
    Celtik - Hearts 1
    Olimpiakos - Kerkira 1
    Inter - Udineze 1
    Real M. - Osasuna 1
    PSV - Nec 1

    Eventualni dobitak : 2 , 158 ,00 din

  6. Ja odo dodigram sve naše 0-2 i možda Čelzi dvojku. To sam do sad redovno pogađ'o. Danas osećam neki bad beat, verovatno će se vrsni strelci Čukaričkog raspucati pa ću da ga dunem.

  7. Samahine, još kad bi dao kvote. Nije to tako loše kao što izgleda (Milim na ovaj prvi)

  8. "Вукајлија-тикет" за СУБОТУ:
    Вакер - Рид 1 (2.00) - НМФ
    Турска - Србија 2 (2.65) - Жњи
    Хановер - Леверкузен 3+ (1.6) - Двајт
    Евертон - Ман. Јун. 1X (1.75) - Челзи
    Њукасл - Блекпул 1-1 (2.45) - бвдлга
    Ајакс - Виљем Други 1 (1.1) - Гвозденовићева амајлија
    Квота: 39.99

    Ајд' па да изађе!

    Нисам стигао да одиграм тикет, али ћу одиграти шта год остане касније. Дакле, иако нисам одиграо ово, искрено се надам да ћемо од овога направити традицију. :)

  9. Dankane druže, "orao ne lovi muve" :)

    Dobiće United i sa ovim sastavom, verovatno najslabijim izvedenim u poslednjih 10 godina u jednoj prvenstvenoj utakmici.

    Strašna utakmica i vaš strašni golman, jedino što je ćelavi periferisko govedo, napraviće veliki kiks u drugom delu...

    Felaini je sjajan igrač!

  10. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH USRANA FACA FERGUSONA HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

  11. Dankane ovo da smo gledali zajedno i jedan i drugi bi zadobili bar lakše telesne povrede...

  12. И ја слично мислим, брате Френки. Позив на турнир на Ади и даље стоји, један клизећи морам да ти увалим :)

  13. Ја сам одиграо на 200 кинти овај наш. Браво за Кејхила и Артету, а и за chelsea-ја. Хановер 1-0 за сада, Вакер води. Идемо!

    Едит: Крећемо још сад са постављањем фиксева за сутра, да би више нас стигло да уплати.

    Од мене Алборг - Хорсенс 1 (2.00), Жњи: Јувентус - Сампдорија 1 (1.8).

  14. pa dobro, bilo je lepo dok je trajalo, ostao mi jos jedan tiket

    PSG- Arles 1
    Javor- Smederevo 0-2
    Cesena- Milan 2
    Inter- Udinese 1
    Indjija- Jagodina 0-2

  15. Ja sam popadao skoro sve,ostali mi neki golovi,ali sta je tu je...Duncane,odmah sam se tebi setio kad je Everton izjednacio,jos sam igrao da daju sledeci gol pa uzeo neki kes na uzivo! :)

    Za veceras:Milan dvojka,kvota je mala 1.5,a predlazem da se vezu Salzburg,Sturm i Barca u 2+pp...ja cu odigrati,ko hoce neka isprati.

  16. Meni sve ide ,jos samo Arsenal da povede i to je to.Cekao bi jos PSV ,Real M. i Inter.Laganica....

    EDIT: Icepase ih .... sto rece komentator "...poezija , cista lirika." :D

  17. Е, мој Њукасле... А рекох ти да с твог тикета узмемо Вошу, али лако је бити генерал после битке. Јебига, шта да се ради, идемо даље.

    Дајте предлоге за сутра, за сада имамо Алборг и Јуве.

  18. Eeee, meni ne ide loše za sad. Čelzi dođe, ovi našu traljavi svi 0-2. Čekam još Partizan 1 za oko 7 iljada. Ajmo Raćo Petroviću, sad je vreme da pokažeš svoj raskošni talenat!

  19. Svaka ti ga dala! :)

  20. btw Birmigem- Liverpul 0-2

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.