Кладионица

  1. Sutra Keln-St.Pauli 1...toliko od mene,danas nista pod milim Bogom nisam ubo...

  2. Честитке Тулуму и Пожаревљанину.

    Имамо три фикса за сад: Алборг, Јувентус и Келн. Ајде бар још један и да то буде тикет за сутра. Хоћу да заживи овај "Вукајлијашки тикет".

  3. Sve pare na Amere sutra u finalu.

  4. Sve pare na Amere sutra u finalu.

    Ха ха ха ха! Је л' то твој фикс? :)

  5. Ето, додајемо Амере без обзира на хендикеп. Пошто видим да сте незаинтересовани, нека ово буде "Вукајлијашки тикет" за недељу:

    Алборг - Хорсенс 1 (2.00) - НМФ
    Јувентус - Сампдорија (1.8) - Жњи
    Келн - Ст. Паули 1 (2.05) - бвдлга
    САД - Турска Х1 (1.85) - Двајт
    Бирмингем - Ливерпул 0-2 (1.62) - челзи

    Квота: 22.12

  6. Додај победу Ливерпула против Бирмингема.

  7. Pjer Boja, vratio se kad treba. :))

    To za Amere mi je zajebano, udariće kriminalan hendikep, nije mi to sigurno. A domaći teren je domaći teren, plus Tanjević na klupi. :)

    Ja ću sutra, kao i svake nedelje od kad je sveta i veka, da opalim nekoliko Italijana C2 lige 0-2, Bazel 3+ i tako te zajebancije. Tradicija, šta ćeš...

  8. Хахаха, искомбиновали смо га, ти Петровића, ја Боју.

    Што кажеш, криминалци су букмејкери, али већи хендикеп од 5 ја ту не видим.

    Занемарио си главну карактеристику Срба. Инат, бато, инат! :)

  9. To sam i ja isto pomislio kad videh strelce. Moj pulen Raća me nije razočarao. :)

    Stvarno preveliki hendikep daju na Amere. Protiv Rusa je bio baš bezobrazluk(negde preko 22). Mislim jebote, mnogo je.

    A sa druge strane, nije sigurno da igraš ni protiv njih, jer mogu da se raspucaju pa da dobiju sa 50 razlike.

    Zato ih iskusno izbegavam još od početka prvenstva. :)

    Za sutra još nisam ni video parove, tako da nema pojma, ali ovo što rekoh, Italijani niže lige 0-2 je uvek neka sigurica, ako toga uopšte ima.

  10. Јоооооој, тек сам сад видео челзијев пост. Стивене, јеби га, и ја сам пре за двојку, али је први типовао 0-2.

  11. Ма нема везе. Само што ја немам други предлог, пошто нисам испратио почетак сезоне ни у једној лиги. Бирмингем сам одгледао 2 утакмице, мислим да их Ливерпул добија.

  12. Нисам ни ја пратио, али на основу претходних сезона, долази и једно и друго. :Д
    Знам да је Бирмингем имао неки болестан број примљених и још болеснији датих голова, а Ливерпулу је ред да се опасуљи, макар и са један нула (што и очекујем).

    Ко игра на нету, на овој текми би могао да игра тачан резултат 0-1.

  13. Чини ми се да је Ливерпул мало слабији него ранијих сезона, али верујем да ће овај тим много боље функционисати него прошлогодишњи. Требаће им мало времена да се уиграју и мислим да ће се напредак видети већ сутра. С друге стране, Бирмнгем има тим више за Чемпионшип, него за Премијер лигу, а у прва три кола немају пораз. Време им је.

  14. Od prošle sezone ne može gore sigurno.

  15. E jebiga onda Gvozdene.

  16. Хахаха, Гвозден легенда! Кратко, али јебитачно.

  17. sutra uzimam 1000 kinti nosim u kladionicu i da zavrsim sa tim za ovu sezonu

  18. Evo ja bih priložio Juventus.

    Juventus-Sampdorija 1,75

    Kapiram da bednici moraju nekoga da pobede nekada.Tako da,ono,možda je to ovaj vikend a kvota je ok.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.