Кладионица

  1. Eeee, meni ne ide loše za sad. Čelzi dođe, ovi našu traljavi svi 0-2. Čekam još Partizan 1 za oko 7 iljada. Ajmo Raćo Petroviću, sad je vreme da pokažeš svoj raskošni talenat!

    Браво, Тулуме! Неће Петровић, ал' 'оће Боја :Д

    "Вукајлија-тикет" за СУБОТУ:

    Вакер - Рид 1 (2.00) - НМФ
    Турска - Србија 2 (2.65) - Жњи
    Хановер - Леверкузен 3+ (1.6) - Двајт
    Евертон - Ман. Јун. 1X (1.75) - Челзи
    Њукасл - Блекпул 1-1 (2.45) - бвдлга
    Ајакс - Виљем Други 1 (1.1) - Гвозденовићева амајлија

    Квота: 39.99

    Криво ми је за овај тикет. Ја бих, малтене, чекао наше за нешто мало мање од 8 'иљада, не знам да ли је још неко испратио. Све у свему, за први пут није лоше.

    Подсећам још једном, дајте фиксеве за сутра. Тренутно имамо Алборг (2.00) и Јуве (1.8).

  2. ja bih cekao za 15000

  3. Uh, zamalo Inđija da me sjebe, 2:0 kraj. Ali znaju hrabri Jagodinci da bi ih maršal Palma terao da jašu žirafu ako prime više od 2.

    Sad i zvanično čekam samo Topaloviće. 1.25, do kurca ako to padnem.

    Imao sam još jedan večernji, prva utakmica Njukasl. :)))

  4. Ауууууу... Хаос би био вечерас!

    Сад ћу да покушам да на'ватам Французе, па да буде двострука радост након победе над Турском. :)

  5. Брани, Тулуме. Икс-два није испод 3. На колико ти је тај тикет?

  6. Jbg,Njukasl me upropastio :)) A ni ovi golovi ne ide...Videcu za sutra nesto,mozda ubodem za promenu...

  7. Ma oću jebe mi se. 6800 je tiket. Nemam račun za toliko.

    A nikad to nisam ni radio, posle kad dođe 1, pitam se koji sam kurac igr'o x2. :)

  8. Да није неко играо Манчестер можда? :)

  9. И ја тако размишљам, али с друге стране нађеш средину тако да у било ком случају имаш загарантован одређени добитак. Питао сам НА колико је, тј. колика ти је уплата?

  10. Aaaa, ne videh. 800 dindži, a prvo sam hteo hiljadu, pa stavim 200 na onaj tiket sa Njukaslom. Sviram kurcu, da stavih svih 1000, imao bih 8.

    Jebiga. :)

  11. Неће ваљда да продају. Је л' занш с каквим тимом је изаш'о Партизан?

    Баш сам имао осећај да ће овај наш тикет да прође. Ваљда ће сутра бити боље. Ајде дај и ти неки фиксић, па да свако откине моцарту коју хиљаду.

  12. Ево Партизановог састава: 88 Stojković, 2 Miljković, 15 Savić, 20 Krstajić, 27 Kizito, 4 Kamara, 31 Šćepović, 22 Ilić, 7 Tomić, 8 Petrović, 9 Kleo.

    Мислио сам да ће Стојановић да пусти више младунаца.

    Хахахахахахаха! Тек сам сад видео, Барса губи 2-0 од Херкулеса!!! Продаја века.

  13. Ma ne znam, jebi ih. Nisam uplatio 800 evra pa da se bavim detaljnim analizama. Ja to samo onako džoknem, pa ako ubodem - ubodem. :)

  14. И ја се усра' кад виде' Барсу.
    Данас нисам играо, али сутра хоћу свакако. Дајте те фиксеве, брже! :)

  15. PSG- Arles 1 ovi vode
    Javor- Smederevo 0-2 ovo doslo
    Cesena- Milan 2
    Inter- Udinese 1 ovi vode
    Indjija- Jagodina 0-2 ovo doslo

    jos Milan za 3000

  16. Олењили се нешто. Ја молим цео дан, нико да одговори. :)

  17. 0:0 poluvreme. Jebem ti morona, igram 1.25. :)

  18. West Han - Chelsi 2
    Arsenal - Bolton 1
    Celtik - Hearts 1
    Olimpiakos - Kerkira 1
    Inter - Udineze 1
    Real M. - Osasuna 1
    PSV - Nec 1

    Herkules je inace odlicna ekipa , ja zbog toga nisam stavio Barsu.Pratim Herkules odavno ,odlicni su.

    Jos PSV I Real. :D

  19. mrs ovaj milan gubavci, ne odem u kladionicu 2 meseca i dodjem i ne ubodem nista gubavac

  20. West Han - Chelsi 2
    Arsenal - Bolton 1
    Celtik - Hearts 1
    Olimpiakos - Kerkira 1
    Inter - Udineze 1
    Real M. - Osasuna 1
    PSV - Nec 1

    lalalala , izaso sam na tiket , ajmo cestitke zelje i pozdravi :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.